Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Renault, Münih iaa Mobılıty 2023’te Yerini Alıyor

Renault, IAA Mobility 2023’te Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını yapacak.  4 Eylül Pazartesi günü saat 10.50'd...

Renault, IAA Mobility 2023’te Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını yapacak. 

4 Eylül Pazartesi günü saat 10.50'de (Türkiye saati ile) gerçekleşecek Renault basın toplantısı, fuarla eş zamanlı olarak events.renault.com adresinde canlı olarak yayınlanacak. 
 
Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi de deneyimlenebilecek. 


 
5 Eylül Salı günü Yeni Grand Kangoo’nun da tanıtımı fuarda gerçekleşecek. Renault, hem Münih Messe'deki IAA Summit’te hem de Odeonsplatz'daki IAA Open Space adı verilen açık alanda otomobil tutkunlarıyla buluşacak. 
 
 Renault, 4 Eylül’de basın günü ile başlayarak 8 Eylül'e kadar gerçekleşecek olan Münih'teki IAA Mobility 2023’e A2 salonunda yer alan standıyla (B40) katılım sağlayacak. 
 
Renault, fuarda Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını gerçekleştirecek. Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay Panaromik Cam Tavan teknolojisi kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek. 
 
Renault’nun 4 Eylül saat 10.50'de (Türkiye saati ile) fuarda düzenlediği basın toplantısı, events.renault.com adresinde canlı izlenebilecek. 5 Eylül’de de Renault standında yeni Grand Kangoo modeli sergiye çıkacak. 
 
Münih Odeonsplatz'ta “Elektro pop rnlt”” adındaki ikinci bir Renault standı, IAA Open Space’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Renault bu alanda; Yeni Scenic E-Tech Elektrikli, Yeni Rafale, Yeni Espace ve Austral olmak üzere yeni modellerini sergileyecek. 
 
IAA Mobility 2023'te Renault programı: 
 
4 Eylül Basın günü IAA Zirvesi 4 Eylül Salon 2'de Renault standı Sabah 10.50'de yeni Scenic E-Tech Elektrikli tanıtımı ve basın toplantısı  
 
5-8 Eylül Ticari günler IAA Zirvesi 5 - 8 Eylül Salon 2'de Renault standı 5 Eylül: Yeni Grand Kangoo gösterimi  
 
5-10 Eylül Halk günleri IAA Açık Alan (ücretsiz giriş) Tüm araçlarda test etmek üzere Renault interaktif müzik yarışması için R Live SongPop R Live DJ seti Odeonsplatz'ta elektro pop rnlt

Hiç yorum yok