Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

renault renew çıkışlı 2.el araçlar 2 yıl garantili olacak

Renault Group, yeni kimliği RENEW ile ikinci el faaliyetlerini büyütmeye devam ediyor.  RENEW, daha önce Renault2 markası altında yer a...

Renault Group, yeni kimliği RENEW ile ikinci el faaliyetlerini büyütmeye devam ediyor. 


RENEW, daha önce Renault2 markası altında yer alan 56 satış noktasının tamamında hizmete sunulacak. 
 


 Bursa'daki Oyak Renault fabrikasında kurulan ikinci el otomobil yenileme ile yenilikçi bir yaklaşım getirecek olan Refactory’de, aynı zamanda yenilenen tüm araçlar RENEW’un ikinci el konusundaki uzmanlığı ile buluşacak. 
 
Renew, Türkiye'de 56 noktada faaliyet gösteren geniş satış ağıyla ikinci el araçlarda yeni bir standart belirliyor. 96 kontrol noktası, 12 aya kadar garanti ve cazip finansman seçenekleri sunan Renew, ikinci el araç güvenilirliğinin yanı sıra, tüm markaları barındıran geniş bir model yelpazesiyle hizmet veriyor. 
 
Refactory:  
Renault Group, Refactory ile sürdürülebilir kalkınma stratejisinin merkezinde yer alan endüstriyel ve ticari bir ekosistem yaratmayı hedefliyor. 
 
Refactory faaliyetlerine ilk olarak Fransa’nın Flins bölgesinde başlayan Renault Group, ardından İspanya’nın Sevilla kentinde devam etti. Son olarak ise Bursa'da başladı. 
 
Oyak Renault fabrikası bünyesinde kurulan bu yeni endüstriyel tesisin amacı, kullanılmış otomobilleri standartlara göre yenilemek. Test sürüşü, ekspertiz, teşhis, mekanik ve karoser onarımları gibi hizmetler sunan Refactory, aynı zamanda boya işlemleri, Renault Estetik süreci (ayrıntılı iç ve dış temizlik), kalite kontrolü ve otomobilin standartlaştırılmış fotoğraf çekimi alanlarında da kalitesiyle fark yaratıyor. 
 

İlk etapta Clio IV, Clio V ve Megane Sedan modellerine odaklanan Refactory, hizmetlerini genişletecek. 

 
 Bu yaklaşımın avantajı, endüstriyel olarak standartlaştırılmış süreç, maliyet azaltma ve aynı zamanda yüksek kaliteli onarım seviyesidir. Oyak Renault fabrika ekiplerinin güçlü uzmanlığı, bayilere RENEW'in yeni kalite standartlarını sunmasını sağlayacak. 
 

Buradan çıkan ikinci el otomobiller 2 yıl garantili olacak. Refactory tarafından yenilenen tüm ikinci el araçlar, yetkili RENEW bayilerinde RENEW kimliği altında satışa sunulacak.  

 
Oyak Renault Otomobil Fabrikaları hakkında: 
1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 390 bin otomobil üretim hacmi ile Renault Group’un en yüksek kapasitesine sahip tesislerinden biridir. 
 
Oyak Renault; Clio V, Clio V Hibrit (E-Tech) ve Megane Sedan modellerini üretip, ihracatını gerçekleştiriyor. İhracat ağırlıklı üretim yapısıyla Oyak Renault, işlerini uluslararası pazarlara genişletmeleri için 100'den fazla yerel tedarikçi ve otomotiv yan sanayi şirketlerinden oluşan geniş ve güçlü bir tedarikçi ağı içinde bir köprü görevi üstleniyor. 
 
Yarım asırdan fazla zamandır Türkiye’de faaliyet gösteren Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yaklaşık 6 bin kişiye istihdam sağlıyor.

Hiç yorum yok