Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aston Martin üç modeliyle Pubg Mobıle da

PUBG MOBILE, ultra lüks ve yüksek performanslı spor otomobil markası Aston Martin ile yeni iş birliğini duyurdu.   Bu iş birliği ile Aston M...

PUBG MOBILE, ultra lüks ve yüksek performanslı spor otomobil markası Aston Martin ile yeni iş birliğini duyurdu. 


Bu iş birliği ile Aston Martin DBX707, Valkyrie ve DBS Volante oyuna ekleniyor. 
 


Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, ultra lüks ve yüksek performanslı spor otomobil üreticisi Aston Martin ile yapılan yeni iş birliğini duyurdu. 
 
Yapılan bu özel iş birliği ile Aston Martin'in ultra lüks performans modellerinden üçü PUBG MOBILE'a ekleniyor ve oyuna özel renk seçenekleriyle oyuncuların beğenisine sunuluyor.
 
Oyuncular kendilerini Aston Martin dünyasına kaptıracak ve Kuasar Mavisi, Neon Mor renk seçeneklerine sahip olan dünyanın en hızlı lüks SUV'si DBX707'yi, en üst düzey hiper otomobil Aston Martin Valkyrie'yi Işıltılı Elmas seçeneği ile ve Aston Martin'in ikonik Yarış Yeşili, Siyah, Siyah Bronz Satin, Gün Batımı Pembesi ve oyuncuların keşfetmesi için gizli bir renk seçeneği ile DBS Volante'yi deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.
 
 Üç modelden Aston Martin DBS Volante, PUBG MOBILE'a eklenen ilk dönüştürülebilir spor otomobili olma özelliğini taşıyor. 
 
Oyun için bir başka ilki temsil eden bu araç açılır ve kapanır tavan mekanizmasına sahip olacak. Ayrıca oyuncuların keşfetmesi için özel temalı bir paraşüt de oyuna ekleniyor. 
 
Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang: "PUBG MOBILE deneyimini yükseltmek ve hayranlarımıza en iyi, yeni özellikleri getirmek için her zaman yeni yollar arıyoruz. 
 
Bu nedenle Aston Martin ile iş birliği yapmaktan ve ikonik arabalarının özel renk çeşitlerini oyuna eklemekten heyecan duyuyoruz, umarız beğenirsiniz!" dedi. Aston Martin Küresel Pazarlama ve İletişim Başkanı Renato Bisignani ise şunları söyledi: 
 
“Aston Martin'i PUBG MOBILE dünyasına eklemek, ikonik markamızı yeni kitlelere ulaştırmak ve yeni nesil Aston Martin hayranları arasında ilham vermek, stratejimizin bir parçasını oluşturuyor. 
 
Bu iş birliğinin dünya çapında milyonlarca oyuncuya Aston Martin kullanmanın heyecanını dijital olarak deneyimleme ve erişilebilir bir mobil oyun ortamında en ikonik modellerimizden bazılarını keşfetme fırsatı vermesi bizi heyecanlandırıyor." 
 
PUBG MOBILE ile ilgili daha fazla bilgi için Instagram, Youtube, TikTok, Facebook, Twitch ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store’dan indirilebilir.  
 

PUBG MOBILE Hakkında 

PUBG MOBILE, interaktif eğlence dünyasını 2017 yılında değiştiren fenomen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununu temel alıyor. 
 
Oyunda 100 kadar oyuncu, ıssız bir adaya paraşütle atlayarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyor. Oyuncuların etrafta silah, araç ve çeşitli kaynaklar bulması, tüm rakiplerini yenmesi ve giderek daralan oyun alanında hayatta kalması gerekiyor. 

Aston Martin Lagonda Hakkında 

Aston Martin'in vizyonu, dünyanın en çok arzu edilen, ultra lüks İngiliz markası olmak ve bağımlılık yaratan en zarif performans arabalarını tasarlamaktır. 
 
 1913 yılında Lionel Martin ve Robert Bamford tarafından kurulan Aston Martin, stil sahibi, lüks, performans ve ayrıcalıkla eş anlamlı ikonik bir küresel marka olarak kabul edilmektedir. 
 
Aston Martin, Vantage, DB12, DBS, DBX ve ilk hiper otomobili Aston Martin Valkyrie dahil olmak üzere eleştirmenlerce beğenilen bir dizi lüks model üretmek için en son teknolojiyi, zamana saygı duyulan işçiliği ve güzel stili bir araya getiriyor. 
 
 Merkezi Gaydon, İngiltere'de bulunan Aston Martin Lagonda, dünya çapında 56 ülkede satılan otomobiller tasarlıyor ve ihraç ediyor. Spor arabaları Daydon’da gururla üretilen lüks DBX SUV serisi St Athan, Galler'de üretiliyor. 
 
Lagonda 1899'da, Aston Martin ise 1913'te kuruldu. İki marka 1947'de merhum Sir David Brown tarafından satın alındığında bir araya geldi ve şirket şu anda Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda Aston Martin Lagonda Global Holdings plc olarak işlem görüyor.
 
2020, önemli yeni yatırımların yanı sıra Lawrence Stroll'un şirketin İcra Kurulu Başkanı olduğunu gördü; bu, Aston Martin'in Aston Martin Aramco Cognizant Formula One™ Ekibi ile motor sporlarının zirvesine geri dönmesine yol açan ve ikonik İngiliz markası için yeni bir çağ başlatan bir hareketti.

Hiç yorum yok