Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Obilet'te 150 TL Bankkart Lira

ziraatbank Bankkart ile www.obilet.com 'dan tek seferde yapacağınız,   500 TL ve üzeri otobüs/uçak bileti alımlarınız ile otel rezervasy...

ziraatbank Bankkart ile www.obilet.com 'dan tek seferde yapacağınız,
 

500 TL ve üzeri otobüs/uçak bileti alımlarınız ile otel rezervasyon işlemlerinizde 50 TL Bankart Lira, 
1000 TL ve üzeri otobüs/uçak bileti alımlarınız ile otel rezervasyon işlemlerinizde 100 TL Bankart Lira, toplam 150 TL Bankkart Lira hediye! 


 
Üstelik vade farksız 3 taksit fırsatı. Kampanya Koşulları: Kampanya 1 Haziran - 15 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz. 
 
SMS ile kampanyaya katılmak için Ziraat Bankası'na kayıtlı cep telefonunuzdan OBILET yazıp 4757'ye SMS göndermeniz gerekmektedir. 
 
Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş işleminden önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan kullanıcılar kampanyadan yararlanamayacaktır. 
 
Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 22 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecek olup, 31 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır. 
 
ayrıntılı bilgi bankart ve obilet web sitelerinde

Hiç yorum yok