Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Leapmotor Babalar Günü kampanyası

Leapmotor’dan ‘babaları baba yapan annelere’ tektaş yüzük hediye    Yenilikçi tasarımlarla geliştirdiği son teknolojik araçlarını Ulu Motor ...

Leapmotor’dan ‘babaları baba yapan annelere’ tektaş yüzük hediye 


 
Yenilikçi tasarımlarla geliştirdiği son teknolojik araçlarını Ulu Motor distribütörlüğünde Türkiye pazarına sunan yüzde yüz elektrikli araç üreticisi Leapmotor, Babalar Günü’ne özel kampanyasıyla heyecan yaratıyor. 


 
Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, özellikle şehir içi ulaşımda kusursuz bir deneyim sunan Leapmotor T03 modelinin satın alımlarında “babaları baba yapan tüm annelere” tektaş yüzük hediye edecek. 
 
Çin’in önde gelen elektrikli otomobil üreticilerinden Leapmotor’un Türkiye ve Avrupa’daki distribütörlüğünü üstlenen Ulu Motor, Babalar Günü’ne özel bir kampanyayla müşterilerinin karşısına çıkıyor. 
 
Leapmotor T03 modelinin yenilikçi tasarımı, çevre dostu yapısıyla özellikle şehir içi ulaşımda kusursuz bir deneyim sunan firma, haziran ayı boyunca gerçekleştireceği tüm satışlarda tektaş yüzük hediye edecek. 
 
Hızlı şarj olma özelliğiyle yüzde 30’dan yüzde 80 doluluğa yaklaşık 36 dakikada ulaşan yenilikçi modeli daha fazla kullanıcıya ulaştırmayı hedefleyen Ulu Motor, bu kampanyasıyla müşterilerinin otomobil deneyimine unutulmaz bir anlam kazandırıyor.  
 
“Müşterilerimizin elektrikli araç deneyimini taçlandırıyoruz” 
Tam dolu bir batarya ile şehir içi kullanımda 417 kilometre menzil sunan T03 modeline özel kampanya ile müşterilerine ek bir motivasyon kazandırdıklarını söyleyen Ulu Motor CEO’su Mahmut Ulubaş, “Leapmotor T03, yenilikçi tasarımı ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çeken bir elektrikli otomobil modeli. Bu heyecan verici otomobili satın alanlar, aynı zamanda sevdiklerine de özel bir hediye sunma fırsatı da elde edecekler. 
 
Bu kapsamda tektaş yüzük, alıcılarımızın hem otomobil deneyimini taçlandıracak hem de sevdikleriyle paylaşacakları bir anı olacak. Ulu Motor olarak, Babalar Günü'ne özel kampanyamızla,T03'ü tercih eden müşterilerimize özel bir teşekkür sunmak istiyoruz” dedi. 
 

“T03’ün yenilikçi tasarımı beklentileri fazlasıyla karşılıyor” 

Leapmotor’un yeni nesil araçlar alanındaki tecrübesiyle tasarladığı T03 modelinin dizaynı ve dinamik yapısına ilişkin de bilgi veren Mahmut Ulubaş, “80 kW maksimum güç ve 158 Nm maksimum tork sunan T03, şehir içi kullanımda 417 km’ye kadar menzil yapabiliyor. 
 
Bunun yanında çelik gövdesi ile kullanıcılarına huzurlu ve güvenli bir sürüş sağlayan aracımız için 6 yıl ve 100 bin kilometre batarya garantisi sunuyoruz. 
 
Yüzde yüz elektrikli ve tamamen çevreci bir araç olan T03, pratik olmasının yanı sıra şık iç ve dış tasarımı ile de kullanıcı beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 0’dan 100 km/s hıza ulaşması 12,1 saniye süren modelimizde ev tipi prizlerde 100 kilometrelik mesafe için gereken şarj kapasitesinin maliyeti, yaklaşık olarak 18 liraya denk geliyor. 
 
Tüm bu özellikleriyle piyasadaki modellerden sıyrılan yeni aracımızı, özellikle şehir içinde konforlu bir sürüş tercih eden kullanıcıların beğenisine sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 
 

 Ulu Motor Hakkında 

2004 yılında Ulubaşlar Grubu’nun distribütörlük faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan Ulu Motor; mobilite dönüşümüne öncülük etme vizyonuyla grubun teknolojik dönüşüm süreçlerinde rol alan en önemli şirketlerden biri olarak konumlandı. 
 
Yaklaşık 20 yıllık deneyimi ile özellikle otomobil sektöründe fark yaratan Ulu Motor, yüz elektrikli araç üretimi gerçekleştiren Çin merkezli Skywell ile Leapmotor markalarının Türkiye ve Avrupa’nın 15 ülkesindeki distribütörlüğünü üstleniyor. 
 
Otomobil, kamyon, motosiklet ve LPG alanlarında faaliyet gösteren Proton ile Avia markalarının da Türkiye temsilciliğini üstlenen Ulu Motor, daha temiz bir çevre ve daha yaşanır bir dünya için fosil kaynaklı enerji tüketimi yerine temiz enerjinin tabana yayılması adına çalışmalarına devam ediyor.  
 

Leapmotor Hakkında 

Tüm tüketicilere en iyi akıllı mobilite deneyimini sunmaya çalışan, Hangzhou, Çin merkezli lider bir akıllı elektrikli otomobil şirketi olan Leapmotor, elektronik ve yapay zeka teknolojilerinde yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip birinci sınıf mühendis ve vizyon sahibi bir girişimci olan Zhu Jiangming tarafından 2015 yılında kuruldu. 
 
Kullanıcılarına en rafine mobilite deneyimini sunmayı misyon edinen Leapmotor, kuruluşundan günümüze elektrikli otomobilleri, elektronik ürünler olarak ele alıyor. 
 
Leapmotor, Çin merkezli tek saf elektrikli araç şirketi olma iddiasıyla eksiksiz Ar-Ge yetenekleriyle araçlarındaki tüm temel sistemleri ve elektronik bileşenleri kendi bünyesinde tasarlıyor ve üretiyor.

Hiç yorum yok