Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Honda Motosiklet Günleri kapılarını ikinci kez motosiklet severlere açıyor

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Honda Motosiklet Günleri’nin ikincisi 9 – 11 Haziran 2023 tarihleri arasında Honda Motosiklet Gelişim Merkezi...

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Honda Motosiklet Günleri’nin ikincisi 9 – 11 Haziran 2023 tarihleri arasında Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 


Honda’nın farklı segmentlerden oluşan geniş ürün gamının ve yeni modellerinin sergileneceği etkinlikte her yaştan motosiklet severin keyifli vakit geçirebileceği aktiviteler, influencerlar ile söyleşiler, yarışmalar, seminerler ve test sürüşleri olacak. 
 


Her geçen gün artan mobilite ihtiyacını karşılamak adına motosikletin önemine dikkat çekmek isteyen Honda, Türkiye’de motosiklet kültürünün ve bilincinin yaygınlaşması için çalışmalarına devam ediyor. 
 
Uzun yıllardır Motosiklet Gelişim Merkezi’nde binlerde kişiyi güvenli sürüş ile tanıştıran Honda’nın motosiklet kullanıcılarını ve motosiklet severleri bir araya getireceği Honda Motosiklet Günleri 2023 başlıyor. 
 
Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Honda Motosiklet Günleri, 9 – 10 – 11 Haziran 2023 tarihlerinde Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 
 
Motosiklet tutkunları için yeni modellerin sergileneceği, test sürüşlerinin yapılacağı, influencerlar ile söyleşilerin, simülasyonların, yarışmaların, eğitimlerin ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Honda Motosiklet Günleri’nde hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler gün boyunca devam edecek. 
 
Etkinliğe katılım, hondamotosikletgunleri.com web sitesi üzerinden doldurulan form aracılığı ile oluşturulan davetiyedeki QR kod kullanılarak ücretsiz olarak sağlanacak.
 

Yeni Honda motosiklet modelleri ilk kez sergilenecek 

Türkiye’nin 8 yıldır üst üste en çok satan motosiklet markası olan Honda’nın farklı segmentlerdeki geniş ürün gamının sergileneceği Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar ayrıca 17 Haziran’da satışa sunulacak olan XL750 Transalp, ADV350 ve CRF250 modellerini de ilk kez inceleme fırsatı bulacak. 
 
Alanda, Adventure ve Naked modellerine yönelik özel sergileme alanları da olacak.  
 

Honda’nın sevilen modellerini deneyimleme imkânı 

Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar 250 cc segmentinde 2 farklı model ve Big Bike segmentinden 9 farklı model ile test sürüşü gerçekleştirebilecek. 
 
Honda’nın üstün mühendisliği ve teknolojisiyle dikkat çeken modellerini deneyimlemek isteyenler hondamotosikletgunleri.com web sitesi üzerinden etkinlik süresince istedikleri gün ve saat için randevu oluşturarak test sürüşü yapabilecek.  
 
Motosiklet dünyasının öne çıkan isimleri deneyimlerini paylaşacak 
 
Motosiklet tutkunlarının sosyal medyada en çok takip ettiği influencerlar da Honda Motosiklet Günleri’nde olacak. Hem motosiklet sürüş deneyimlerini hem de takipçilerinin merak ettikleri konularda görüşlerini paylaşacak isimlerin yer alacağı söyleşilerde, katılımcılara motosiklet dünyasının dinamikleri hakkında bilgi verilecek. 
 
Söyleşi yapacak isimler, Honda’nın temel ilkeleri arasında da yer alan güvenlik başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı sürüş rotalarındaki deneyimlerini, MotoGP ve Honda modellerine yönelik kullanıcı yorumlarını da paylaşacak. 
 
Çocuklar için de hem eğitici hem de eğlenceli etkinlikler sunulacak Hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifli bir hafta sonu geçirmesi için birbirinden farklı etkinliklerin sunulacağı Honda Motosiklet Günleri’nde çocuklara, Honda’nın dünya çapında uyguladığı bir program olan Ayatorii Eğitimi verilecek.
 
Temel trafik ve güvenlik kurallarının aktarıldığı Ayatorii Eğitimi’nin yanı sıra çocuklar için özel oyun alanları ve boyama etkinlikleri de olacak. 
 
Honda, motosiklet ile tanışmak isteyenleri, yeni motosiklet sahibi olanları ve deneyimli motosiklet sürücülerini 9 – 11 Haziran 2023 tarihleri arasında Honda Motosiklet Günleri’nde bir araya getirecek.

Hiç yorum yok