Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ford Servislerinde ücretsiz Yaz Kontrolü firsati

ücretsiz Yaz Kontrolü için Ford yetkili servislerine gidin, ücretsiz yaz kontrolleriyle yaza hazırlıklı girin.   -Ford yetkili servislerind...

ücretsiz Yaz Kontrolü için Ford yetkili servislerine gidin, ücretsiz yaz kontrolleriyle yaza hazırlıklı girin.
 

-Ford yetkili servislerinde Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklere özel 4 al 3 öde fırsatı sizi bekliyor.
-Sıcak havalarda klimanız hep tam verimli çalışsın diye ücretsiz klima kaçak kontrolü ve 499 TL’ye klima gazı dolumu Ford yetkili servislerinde. 


-Polen filtreleri Ford yetkili servislerinde %25 indirimli. 
-Yapı Kredi Üye İşyerlerinde Vade Farksız Taksit Avantaji Yapı Kredi üye işyeri olan Ford yetkili servislerinde yapılacak işlemlerde, Yapı Kredi tarafından vade farksız 8 taksit avantajı sunuluyor.
 
Kampanya, 24 Nisan - 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup Ford Trucks hariç tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. 
 
Polen filtresinde %25 indirim kampanyası, sisteme tanımlı polen filtrelerinde geçerlidir. Belirtilen KDV dahil 499 TL’lik klima gazı dolumu R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir. 
 
Lastik kampanyası, binek ve ticari tüm araçlarda tüm ebatları kapsamaktadır. Continental ve Michelin marka lastiklerde yaz, kış ve dört mevsim lastiklerde, Pirelli marka lastiklerde ise yaz ve dört mevsim lastiklerde geçerlidir. 
 
Ayrıntılı bilgi Ford yetkili servisleri ve ford web sitesinden alınabilir

Hiç yorum yok