Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chery Türkiye’deki Araç Sahiplerine Yönelik İlk Etkinliği İstanbul’da Yaptı

Çinli otomotiv devi Chery’nin, dünya genelinde 150 farklı noktada 9 bini aşkın müşterisiyle buluştuğu “Chery ile Sevgiyle-With Chery With ...

Çinli otomotiv devi Chery’nin, dünya genelinde 150 farklı noktada 9 bini aşkın müşterisiyle buluştuğu “Chery ile Sevgiyle-With Chery With Love” (WCWL) etkinliklerinin ilki İstanbul’da gerçekleştirildi. 

Chery, Müşteri Operasyonlarına Odaklanarak Bağlarını Kuvvetlendiriyor 

TIGGO modellerini satın alanlar ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen organizasyonda, voleybol, futbol, tenis, mini golf, Jenga turnuvası, hava hokeyi ve saksı düzenlemesi gibi etkinliklerin yanında çocuklara özel grafiti yarışması da yapıldı. 
 


Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, Kemer Country Orman Evi arazisinde Türkiye’nin ilk “Chery ile Sevgiyle-With Chery With Love” (WCWL) etkinliğini düzenledi. 

 
Etkinliğe TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO sahibi aileler davet edildi ve yaklaşık 80 kişi katılım gösterdi. 
 

İlk TIGGO sahipleri ve aileleri bir araya geldi! 

Kısa zaman önce Türkiye pazarına giren Chery’nin bu etkinliği TIGGO kullanıcılarını oldukça memnun etti ve duygulandırdı. Etkinlikte voleybol, futbol, tenis, mini golf, Jenga ve hava hokeyi gibi oyunlar düzenlendi. 
 
Sporun getirdiği eğlence, otomobil sahiplerinin keyifli anlar yaşamasını sağladı. Ayrıca çok sayıda genç otomobil kullanıcısı canlı ve sportif bir tablo oluşturdu. 
 
Chery ayrıca kadın misafirler için saksı düzenlemesi eğitimi için profesyonel bir ekip de getirdi. Chery, çocuklar için düzenlediği grafiti yarışmasında dereceye girenleri oyuncaklarla ödüllendirdi. 
 
Chery, yapılan incelemeler sonucunda bu etkinlikten duyulan memnuniyetin %100’e ulaştığı tespit etti. Araç sahipleri, bu harika etkinliği organize ettiği için Chery’ye teşekkür etti. 
 
Örneğin kullanıcılardan biri duygularını; “Araç sahiplerinin bir araya gelmesi için nadir bir fırsat. Keyifli ve unutulmaz bir hafta sonu geçirdik. Chery sahibi olarak gurur duydum” sözleriyle ifade etti.  
 

WCWL ile Chery algısı gelişiyor! 

Chery’nin küresel pazarda hızla gelişim kaydetmesinin tek nedeni rasyonel yönden “Teknoloji Tabanlı Girişim” konusuna odaklanması değil; markanın aynı zamanda algısal açıdan kullanıcı iletişimine çok fazla önem vermesi olarak değerlendiriliyor. 
 
Chery her zaman kullanıcıların sesine kulak veriyor, müşterilerin duygularını önemsiyor ve kullanıcı deneyimini sürekli iyileştiriyor. 
 
Birlikte yaratma, kazan-kazan ve kullanıcılarla ortak ilerleme değer konsepti altında “Chery ile Sevgiyle-With Chery With Love” (WCWL) araç sahibi platformu kuruldu. 
 
Bu, Chery’nin kullanıcılarla daha yakın bir bağ kurmasına ve daha fazla kullanıcıyla büyüyen bir ekolojide birlikte değer yaratma fırsatına olanak tanıyor.  
 
Farklı ülkelerde de yapılıyor! 
2023 itibarıyla WCWL, dünya genelinde 150’yi aşkın etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinlikler, Rusya, Orta Asya, Brezilya, Şili, Meksika, Peru, Kazakistan, Irak, Bahreyn, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Mısır, Güney Afrika ve Ekvador gibi ülkelerdeki müşterilere yönelik olarak düzenlendi.
 
 9.313 kişinin katılımını sağlayan bu renkli araç sahibi etkinlikleri, otomobil dünyasında güzel bir manzara oluşturuyor. 
 
Güney Afrika’da “Altın Yıldız” araması veya Kazakistan’da Başkanlık Günü Otomobil Sahibi Yemeği veya Kuveyt’te Yeni Yıl Maratonu gibi etkinlikler, yerel kullanıcı operasyonlarının klasik örnekleri haline geldi.  
 
Türkiye’de güçleniyor! 
Türkiye, Chery’nin çok önem verdiği stratejik bir pazar olarak öne çıkıyor. Chery, kısa sürede 25 adet satış ve servis noktası kurdu. Mart 2023’teki lansmanından bu yana Chery’nin satışları da kademeli olarak artıyor.
 
 Chery Türkiye, üst düzey kullanıcı etkinlikleri düzenlemenin yanı sıra, araç sahipleri için üç resmi kullanıcı sosyal platform grubu da kurdu. Grup, müşterilerin pratik sorunlarını çözmeye ve sorularını yanıtlamaya yardımcı oluyor. 
 
Küreselleşme stratejisi başlatan ilk Çinli otomobil markası olarak öne çıkan Chery, 2001 yılında ilk parti ürünlerin yurt dışına ihraç ettiği günden bu yana, 20 yılı aşkın sürede dünya genelinde 80’in üzerinde ülke ve bölgeye ihracat gerçekleştirdi. Chery, 11,2 milyonun üzerinde kümülatif küresel araç satış gerçekleştirildi. 
 
Chery ayrıca 20 yıl üst üste Çin’in binek otomobil ihracat şampiyonu ve geçen yıl, yıllık yurt dışı satışları 450.000’i aşan ilk Çinli otomobil markası oldu. 
 
Türkiye pazarındaki ilk araç sahibi etkinliğini başarıyla tamamlayan Chery, “Müşteri odaklı” konseptine bağlı kalarak, her araç sahibine mümkün olan en doğru ve verimli hizmeti sunmaya odaklanıyor. 
 
Chery, Türkiye’deki müşteri etkinliklerine aralıksız devam etmeyi planlarken, bu sayede markanın sıcaklığını ve samimiyetini vurgulamak istiyor.

Hiç yorum yok