Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

arabam Oto Ekspertiz hizmete girdi

arabam.com ve EFT Oto Ekspertiz Güçlerini Birleştirdi İki şirket, arabam.com Oto Ekspertiz ismiyle yola devam edecek    arabam.com ve EF...

arabam.com ve EFT Oto Ekspertiz Güçlerini Birleştirdi İki şirket, arabam.com Oto Ekspertiz ismiyle yola devam edecek 

 
arabam.com ve EFT Oto Ekspertiz, güçlerini birleştirerek arabam.com Oto Ekspertiz adı altında hizmet sunacak. 
 


Nisan ayı itibarıyla yürürlüğe giren bu birleşmeyle birlikte iki şirket, bilgi ve deneyimleri kapsamında kurumsal ve bireysel müşterilerine oto ekspertiz hizmeti konusunda çözümler üretecek.
 
Bu birleşmenin ikinci el otomotiv sektörünü güçlendireceğinin altını çizen arabam.com CEO’su Arda Ayvaz, “EFT Ekspertiz, tarafsız, profesyonel ve detaylı hizmet ilkesini gelişmiş teknoloji ve yazılımla bir araya getiren bir marka. 
 
Türkiye’nin en çok tercih edilen ekspertiz firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen EFT Oto Ekspertiz’in arabam.com markası altında birleşmesi tüketicilere birçok avantaj sağlayacak. 
 
Türkiye’nin otomobil dikeyinde kurulan ilk ikinci el araç ilan platformu olan arabam.com olarak sunduğumuz hizmetlere oto ekspertizi de dahil ederek ikinci el araç sektöründe müşterilerimize birçok hizmeti tek çatı altında sunuyor olacağız.” dedi. Ayvaz, bu birleşmeyle büyümeyi ve ürün/hizmet çeşitliliğini artırmayı sürdüreceklerini belirtti. 
 
Bu yeni yapılanmayla birlikte arabam.com Oto Ekspertiz Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova olmak üzere toplam 25 şehirde 56 ayrı noktada hizmet vermeye devam edecek. Ayrıca şirket, önümüzdeki dönemde ekspertiz alanında franchise modeliyle hizmet sunduğu nokta sayısını artırmayı hedefliyor.  
 

arabam.com hakkında  

Türkiye’nin otomobil piyasasında önde gelen online pazar yeri arabam.com, 2000 yılında kuruldu. Şirket, 2016 yılında Sigortam.net, Kariyer.net gibi sektörünün lideri pek çok şirketi portföyünde bulunduran iLab bünyesine katıldı. 
 
İnternetten araç almayı ve satmayı çok daha güvenilir, kolay ve konforlu kılmak üzere tüm sistemini mükemmelleştirme misyonuyla çalışan arabam.com ekibi, her ay yeni fonksiyonlarla kullanıcılarının deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. 
 
Araç ilanı vermek isteyen veya araç almak isteyenler iOS ve Android cihazlar için hazırlanan arabam.com mobil uygulaması ile her an, her yerden işlemlerini yapabiliyor.

Hiç yorum yok