Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Trink sat! Uygulaması ile Hafif Ticari Araçlar İçin Kolay

arabam.com, Trink sat! hizmetine hafif ticari araçları da ekledi. Hizmet kapsamında tüketiciler artık 2010-2022 modeldeki hafif ticari araçl...

arabam.com, Trink sat! hizmetine hafif ticari araçları da ekledi. Hizmet kapsamında tüketiciler artık 2010-2022 modeldeki hafif ticari araçlarını dakikalar içerisinde zahmetsizce satabilecek. 
 

Araçların satışı için öncelikle araç bilgilerini arabam.com’dan girip teklif alan tüketiciler, teklifi beğenilirse ücretsiz ekspertiz randevusu alacak. 
 


Ekspertiz sonuçları tüketicinin verdiği bilgiler aynıysa ve satmaya karar verdiyse aynı gün satış gerçekleşecek, aracın ücreti ise 15 dakika içerisinde banka hesabına transfer edilecek. 
 
Sistemin fiyat üretebilmesi için araçlarda komple camlı ve koltuklu, sağ ve sol yanda olmak üzere çift sürgülü kapı, bagaj kapağının tek kapak olması gerekiyor. 
 
Sonradan panelvandan camlıya dönüştürülen, tek sürgülü kapısı bulunan, yüksek tavanlı olan, uzun şase araçlar alım kriterlerinin dışında kalıyor. 
 
Hafif ticari araç sahiplerinden gelen yoğun talep neticesinde Trink sat! hizmetini onlara da sunmaya başladıklarını belirten arabam.com CEO’su Arda Ayvaz, şunları söyledi: 
 
“Trink sat! tüketiciler için araçlarını kolay, zahmetsiz ve değerinde satabilme rahatlığı sunan bir hizmet. Araç sahibinin aracının ilana konulması, alıcıların telefon ve mesajlarının cevaplanması, aracı görmek isteyenler ile ortaklaşa uygun bir vaktin belirlenmesi, fiyat pazarlığı ve benzer durumlar araç satışını hem zorlaştırıyor hem de süreci uzatıyor. Trink sat! ile bu durumlar ortadan kalkıyor. 
 
Ancak 2010-2022 model hafif ticari araç sahipleri bu hizmetten faydalanamıyordu. Artık hafif ticari araçlar da değerinde Trink satılabilecek.” Şu an için teklif verilen marka ve modeller ise şöyle  
 
Sadece Combi ve Camlıvan 
Fiat Doblo, Fiat Fiorino, VW Caddy, Ford Connect, Ford Courier, Renault Kangoo, Mercedes-Benz Citan, Peugeot Partner, Peugeot Rifter, Peugeot Bipper, Opel Combo, Citroen Berlingo, Citroen Nemo, Dacia Dokker, Toyota Proace  
 
Km Aralığı 
2010-2013 : 250.000 km (+)5000 km opsiyon 
2014-2014 : 225.000 km’ye kadar teklif verebiliyorlar. 
2015-2022 : 200.000 km’ye kadar teklif verebiliyorlar. 
Muayene süresi: min. 30 gün 
 Tramer: Araç bedelinin maks. %25’i 750.000 TL’ye kadar , 750.000 TL üstü %5’ini aşmamalıdır.

Hiç yorum yok