Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz istasyonlarinda 75 TL MaxiPuan firsati

Aytemiz ve İş Bankası’ndan kazandıran kampanya başlıyor, akaryakıt alışverişlerinde Maximum kullananlar, 75 TL MaxiPuan kazanıyor Müşteri m...

Aytemiz ve İş Bankası’ndan kazandıran kampanya başlıyor, akaryakıt alışverişlerinde Maximum kullananlar, 75 TL MaxiPuan kazanıyor Müşteri memnuniyetine odaklanan ve tasarrufun önemine dikkat çeken Aytemiz, kazandıran kampanyalara odaklandı.


Aytemiz ve İş Bankası iş birliğinde gerçekleşen, Maximum Kart kullanıcılarına özel MaxiPuan kampanyası, kullanıcılara akaryakıtı alırken kazandırıyor. 


 
Kampanya kapsamında Maximum Kart kullanıcıları, 16 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapacakları 300 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde 60 TL MaxiPuan kazanıyor. 
 
Ayrıca bu yakıt alışverişlerinden herhangi biri Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Aytemiz Mobil Ödeme” seçeneği kullanılarak yapılırsa, ödül toplam 75 TL MaxiPuan oluyor. 
 
Aytemiz Vaay ve İş Bankası Maximum iş birliğiyle ortaya çıkan kampanya, yakıt alımlarında teknoloji sayesinde tasarrufu, güvenliği ve kolaylığı hedefliyor. 
 
Kampanyadan faydalanmak ve MaxiPuan kazanmak isteyen kullanıcıların, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz istasyonlarından 300 TL ve üzeri, 4 defa akaryakıt veya otogaz alışverişi yapması gerekiyor. 
 
Bunu gerçekleştirenler 60 TL değerinde MaxiPuan kazanıyorlar. Bu yakıt alışverişlerinden en az biri, Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Araçtan Ödeme” kısmına girilerek ve “Aytemiz Mobil Ödeme” seçeneğini kullanılarak yapılırsa kazanılan MaxiPuan 75 TL değerinde oluyor. 
 
Bu işlemleri yapan kullanıcıların, uygulama üzerinde oluşturacakları kodu pompacıya göstermeleri yeterli oluyor. 
 
Aynı plakaya veya kaydedilen diğer plakalar için birden çok akaryakıt kodu oluşturabiliyor ve bunlar ayrı ayrı kullanılabiliyor. Oluşturulan koddan daha az yakıt alırsanız, kalan tutar kredi kartınıza iade ediliyor. 
 
Aytemiz Vaay uygulaması ile bireysel elektronik satışı sektöre ilk olarak getiren Aytemiz, teknoloji sayesinde sunduğu indirimli akaryakıt fırsatının yanı sıra; yeni nesil market konsepti ON 7/24 Market’te yer alan İtalyan kahve lezzeti illy’den taze fırın ürünlerine kadar 2500’ü aşkın ürün çeşidi ile yolculuklara konfor katıyor. Kampanyaya dair detaylı bilgi aytemiz.com.tr adresinden görülebilir.

Hiç yorum yok