Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’den Avantajlı Servis Kontratları

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, Artı Garanti ve Full Servis adındaki servis kontratları ile araç sahiplerine avantajlı teklifler sunu...

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, Artı Garanti ve Full Servis adındaki servis kontratları ile araç sahiplerine avantajlı teklifler sunuyor.


 
Hem yeni, hem de kullanılmaya devam eden otomobiller için sunulan bu kontratlar kapsamında yol yardımı, periyodik bakım ve aşınan parça değişimi gibi ek masrafların fiyat artışlarından etkilenmeden karşılanmasını sağlıyor. 
 


Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, “Artı Garanti” ve “Full Servis” kontratlarıyla, araç sahiplerine, üretici garantisi uzatımında ve bakımlarda 5 yıl veya 200.000 km’ye kadar avantajlı paketler sunuyor. 

 
Bu kapsamda “Full Servis” kontratından faydalanan araç sahipleri, ilerleyen yıllarda artması muhtemel servis maliyetlerden etkilenmezken, “Artı Garanti” kontratı ile üretici garantisinin güvencesini uzatabiliyorlar. 
 
Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’de, Peugeot, Citroën, Opel ve DS Automobiles markaları için sunulan “Artı Garanti” kontratıyla üretici garantisinin süresi 2 yıl garantili olan araçlarda 5 yıl/120.000 km’ye, 3 yıl garantili araçlarda ise 5 yıl/200.000 km’ye kadar uzatılabiliyor. 
 
7 gün 24 saat asistans hizmetini de içeren paket üretici garantisi sona erdikten sonra dahi, garanti kapsamındaki mekanik ve/veya elektrik, elektronik arızalarının da ücretsiz onarılabilmesini kapsıyor.
 
 Araç sahipleri, üretici garantisini üst limitler dahilinde arzu ettikleri süre ve km boyunca devamlılığını sağlayabiliyorlar. Artı garanti, aracın üretici garantisi sona ermeden yetkili servislerden satın alınabiliyor. 
 
“Full Servis” kontratı “Artı Garanti” ile sunulan hizmetlere ek olarak; Peugeot, Citroën ve DS Automobiles yetkili servislerinde yaptırılan parça değişimleri ve işçilik ücretleri de dahil tüm periyodik bakım işlemlerini içeren “Full Servis”, yetkili servislerin tespitine göre kullanım ömrünü tamamlamış, fren balatası, diski, debriyaj seti, amortisör, vb. tüm aşınan parçaların değişimini de kapsıyor. 
 
Full servis paketi otomobilin birinci periyodik bakım dönemine kadar satın alınabiliyor. Her model için servis kontratları fiyat sorgulamaları markaların resmi websitelerinden gerçekleştirilebiliyor. 
 
Araç sahipleri modeli seçtikten sonra, arzu ettikleri kilometre ve süre kapsamını seçerek zahmetsizce fiyat bilgisini alabiliyor ve talep formu üzerinden marka yetkili servisleri ile iletişime geçebiliyorlar.

Hiç yorum yok