Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ikinciyeni finansman çözümlerini artırıyor

İkinci el otomobil sektörünün kılavuz markası ikinciyeni.com, müşterilerine sunduğu yeni finansman olanaklarıyla ödeme seçeneklerini artırıy...

İkinci el otomobil sektörünün kılavuz markası ikinciyeni.com, müşterilerine sunduğu yeni finansman olanaklarıyla ödeme seçeneklerini artırıyor. 
 

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, ‘ikinciyeni.com olarak müşterilerimize sunduğumuz finansal çözümleri artırıp; onların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz’ dedi. 
 


Türkiye’de ilk defa online açık artırma yöntemiyle ikinci el otomobil alım satımı gerçekleştiren ikinciyeni.com, müşterilerine sunduğu yeni finansman olanaklarıyla ödeme seçeneklerini artırıyor. ikinciyeni.com, sektörde bir ilke daha imza atarak online ve bayi kanalları üzerinden kredi kartı ile taksitli ödeme fırsatı sunmaya başladı. 
 
 Müşterilerine yeni bir finansal çözüm olarak kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanıma geçiren ikinciyeni.com; araç alımı, lojistik hizmeti, ekspertiz hizmeti gibi site içerisinde sağlanan bütün hizmetler için kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneği sağlıyor. 
 
Kredi kartına taksit seçeneği ayrıca ikinciyeni.com’un tüm bayilerinde de kullanılabiliyor. Tüm bankaların kredi kartlarıyla ödeme yapılabilen sistemde, araç almak isteyenler kredi kartına 12 aya kadar istedikleri sayıda taksit yaptırabiliyor ve vade farkı ile taksitli ödemeden faydalanabiliyor. 
 
Müşteriler ayrıca ödeme aşamasında dilerlerse fiyatın bir kısmını peşin, bir kısmını banka kredisiyle, kalan kısmını da kredi kartı ile ödeyebiliyor.  
 
ikinciyeni.com müşterine sunduğu hizmetlerde üst düzey kaliteyi hedefliyor 
Müşterilerine sundukları yeni finansal çözümlerle onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çalıştıklarını belirten Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, ‘ikinciyeni.com olarak müşteri memnuniyetini merkeze alıp; üst düzey kaliteyi hedefliyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz finansal çözümleri artırmaya devam edeceğiz. 
 
Geçtiğimiz günlerde başlattığımız Quick Finans iş birliğimiz ve sektöründe lider finansman şirketleri ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde ikinciyeni.com müşterileri için özel oranlarla finansman desteği sağlamaktayız. 
 
Ayrıca sektörümüzde ilk kez kredi kartına taksit seçeneği ile ödeme imkânı sunduk. Hem online olarak hem de bayilerinde bunu sunan tek kurumsal markayız. 
 
ikinciyeni.com olarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran adımlar atmaya devam edecek, müşterilerimizle temas ettiğimiz her alanda kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi sürdüreceğiz” dedi.

Hiç yorum yok