Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hafif Ticari Araç Sahipleride Artık Araçlarını Trink Sat! İle Satabilecek

Türkiye’nin 23 yıldır otomobil dikeyindeki ilk ve önde gelen online pazar yeri olan arabam.com, Trink sat! hizmetine hafif ticari araçları d...

Türkiye’nin 23 yıldır otomobil dikeyindeki ilk ve önde gelen online pazar yeri olan arabam.com, Trink sat! hizmetine hafif ticari araçları da ekledi. 
 

Hizmet kapsamında tüketiciler artık 2010-2022 modeldeki hafif ticari araçlarını dakikalar içerisinde zahmetsizce satabilecek. 
 
Araçların satışı için araç bilgilerini arabam.com’dan girip teklif alan tüketiciler, teklifi beğenirlerse ücretsiz ekspertiz randevusu alacak. 


 
Ekspertiz sonuçları tüketicinin verdiği bilgiler aynıysa ve satmaya karar verdiyse aynı gün satış gerçekleşecek, aracın ücreti ise 15 dakika içerisinde banka hesabına transfer edilecek. 
 
Sistemin hafif ticari araçlara fiyat üretebilmesi için araçlarda komple camlı ve koltuklu, sağ ve sol yanda olmak üzere çift sürgülü kapı, bagaj kapağının tek kapak olması gerekiyor. 
 
Sonradan panelvandan camlıya dönüştürülen, tek sürgülü kapısı bulunan, yüksek tavanlı olan, uzun şase araçlar alım kriterlerinin dışında kalıyor. 
 
 Araç sahiplerinden gelen yoğun talep neticesinde Trink sat! hizmetini hafif ticari araçlar için de sunmaya başladıklarını belirten arabam.com CEO’su Arda Ayvaz, şunları söyledi: “Trink sat! tüketiciler için araçlarını kolay, zahmetsiz ve değerinde satabilme rahatlığı sunan bir hizmet. 
 
Araç sahibinin aracını ilana koyması, alıcıların telefon ve mesajlarını cevaplaması, aracı görmek isteyenler ile ortaklaşa uygun bir vaktin belirlenmesi, fiyat pazarlığı ve benzer durumları Trink sat! ortadan kaldırıyor. Ancak hafif ticari araç sahipleri bu hizmetten faydalanamıyordu. 
 
Artık 2010-2022 model hafif ticari araç sahipleri de bu hizmetimizden faydalanabilecek. Şimdilik belli marka model hafif ticari araçlara bu hizmetimizi açtık, ilerleyen süreçlerde marka ve model alımlarımızı genişleteceğiz” 

 
 
 Şu an için teklif verilen marka ve modeller ise şöyle:

 

Sadece Combi ve Camlıvan


Marka


Fiat

Doblo

Fiat

Fiorino

VW

Caddy

Ford

Connect

Ford

Courier

Renault

Kangoo

Mercedes-Benz

Citan

Peugeot

Partner

Peugeot

Rifter

Peugeot

Bipper

Opel

Combo

Citroen

Berlingo

Citroen

Nemo

Dacia

Dokker

Toyota

Proace 

 

Km Aralığı

2010-2013: 250.000 km   (+)5000 km opsiyon

2014-2014: 225.000 km’ye kadar teklif verebiliyorlar.

2015-2022: 200.000 km’ye kadar teklif verebiliyorlar.

Muayene süresi: Min. 30 gün

 

Tramer: Araç bedelinin maks. %25’i 750.000 TL’ye kadar , 750.000 TL üstü %5’ini aşmamalıdır.

 

 

 

Hiç yorum yok