Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Rolls-Royce Black Badge Wraith Black Arrow'u tanıttı.

Rolls-Royce markasının tarihindeki dönüştürücü motorlu arabalardan biri olan Wraith modeline veda ediyor.  Üretimin sonuna geldiklerini açık...

Rolls-Royce markasının tarihindeki dönüştürücü motorlu arabalardan biri olan Wraith modeline veda ediyor. 


Üretimin sonuna geldiklerini açıklayan lüks otomobil üreticisi, bugün özel modeli Black Badge Wraith Black Arrow'u tanıttı. 
 


Marka elektrikli geleceğinin önünde inşa edeceği son V12 coupe ve tarihteki en güçlü Rolls-Royce olan Wraith'in son örneklerini sunuyor.  

WRAITH: KÜLTÜREL BİR SİMGE 

2013 yılında tanıtılan Rolls-Royce Wraith modeli, şu ana kadar üretilmiş en önemli ve etkili modellerden biridir.
 
Öncüleri Phantom ve Ghost'tan daha fazla performans odaklı olan Wraith, temel olarak Rolls-Royce algısını değiştirdi. Markaya ilk kez yeni, genç müşteri grupları kazandırdı. 
 
V12 BAĞLANTISI 
 Bu Bespoke otomobil dünya çapında sadece 12 adet örnek ile sınırlı, aynı zamanda Rolls-Royce'un şimdiye kadar yapacağı son V12 coupe olma özelliği taşıyor. 
 

En yüksek performans seviyelerinden bazılarını sunan bu dönüştürücü motorlu otomobilin güçlü ifadesi. Black Badge Wraith Black Arrow Koleksiyonu için eşit derecede önemli bir V12'den ilham aldı. 
 
 1930'larda dünya kara hız rekorları kıran Thunderbolt'tan ilham alan tasarım konseptinde, Rolls-Royce'un şimdiye kadar sahip olduğu en karmaşık yüzey kaplamalarından biri olan Gradient Paint'i sunuyor. 
 
BESPOKE VENEER Dramatik, dokunsal bir yüzey oluşturmak için 320 kakma parçasından yapılmış her bir iç kapı panelini içeriyor. Black Arrow'un araba kapıları, birden fazla parçadan oluşan karmaşık bir tasarımda açık gözenekli Black Wood ile kaplanmıştır. 
 
320 çok yönlü ve lazerli kakma parçası, çatlak, düzensiz yüzeyi taklit ediyor. Tavanda 2.117 fiber optik "yıldız" Bespoke Starlight Headliner eşlik ediyor.  
 
NEW ‘CLUB’ LEATHER
Black Arrow'un içi, Koleksiyon için özel olarak geliştirilmiş yeni bir malzeme türüyle donatıldı. kapı detayları, kapı yan panelleri, alt gösterge paneli panelinin tamamı "Club Leather" ile kasıtlı olarak daha parlak ve daha da koyu siyah renk ile kaplanmıştır.  
 

CONSOLE SPEEDFORM 
Thunderbolt, kullanım ömrü boyunca bir dizi tasarım yinelemesinden geçti. Yakaladığı son şekli Black Badge Wraith Black Arrow'da anılan kayıtlar, ön konsoldaki camın arkasına yerleştirilmiş ışıklı, cilalı alüminyum Speedform'da sonsuza kadar korunur.

Hiç yorum yok