Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Uber Taxi Adana’da faaliyete başladı

Global teknoloji platformu Uber, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra şimdi de Adana’da faaliyete başladı.    Hem Adanalılar hem de...

Global teknoloji platformu Uber, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra şimdi de Adana’da faaliyete başladı. 
 

Hem Adanalılar hem de Adana’ya seyahat edenler, 01 Şubat 2023 itibariyle Uber uygulaması üzerinden Uber Taksi çağırabilecekler. 
 


Uber, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra Adana’da da sarı taksiler ile hizmet vermeye başlayarak Uber Taksi ürünü ile Türkiye’deki faaliyetlerini büyütmeye devam ediyor. 
 
Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, "Uber Taksi, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’nın ardından, Adana’da da faaliyete başladığı için mutluyuz. Uber teknolojisini, başka yeni şehirlere de en kısa zamanda getirmeyi arzu ediyoruz.” dedi. 
 
Kullanıcılarının dakikalar içinde diledikleri yere kolayca ulaşmalarını sağlayan ulaşım teknolojisi platformu Uber, her yolculukta sigorta koruması, GPS üzerinden yolculuk takip imkanı, sürücü kalite kontrol sistemi ve sürücü puanlama sistemi ile her zaman yüksek güvenlik standartları sağlamayı hedefliyor. 
 
Uber Adana’ya gelişini kutlamak adına tüm kullanıcılarına yalnızca Adana’da geçerli 70 TL’ye kadar bir (1) adet ücretsiz Uber Taksi yolculuğu hediye ediyor. Adana’daki tüm Uber kullanıcıları MERHABAADANA kodu ile ücretsiz yolculuk imkanından faydalanabilecekler.  
 
Uber uygulaması nasıl çalışır: 
1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin 
2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın 
3. Uber Taksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin. 
 
 Uber uygulamasında Cüzdan sekmesindeki Promosyonlar bölümüne:MERHABAADANA kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 70 TL’ye kadar ücretsiz yolculuğunuzun keyfini çıkarın. 
 
Uber hakkında: Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere gitme fikriyle yola çıkan Uber, bugün 70 ülkede, 10 binden fazla şehirde, günde 21 milyon yolculuk yapılmasına imkân sağlayan global bir teknoloji platformudur. 
 
 Uber’in misyonu şehir ulaşımını geliştirmektir. Uber 2010 yılında basit bir sorunu çözmek için ortaya çıktı: 
 
Tek bir tuşa basarak nasıl yolculuk yapılabilir? O günden bugüne, 36 milyardan fazla yolculuk yapılarak, Uber insanları gitmek istedikleri yere yakınlaştıran çeşitli ürünler geliştirmeye devam etmiştir. 
 
Uber, insanların, yemeklerin, eşyaların şehirlerde nasıl taşındığını değiştirerek dünyaya ulaşımda yeni imkanlar yaratan bir platform haline gelmiştir.

Hiç yorum yok