Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Pilot Garage deprem bölgesine 5 TIR’dan oluşan yardım

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için Allah’tan rahmet, yakı...

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz. 
 

Bölgedeki yaraları birlikte sarabilmek amacıyla ivedi bir şekilde Pilot Garage Otomotiv A.Ş. olarak, hem genel merkezimiz hem de 300’den fazla şubemizle acil durumlar için vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına 5 TIR’dan oluşan yardım konvoyumuz depremden etkilenen şehirlerimize sevk edilmiştir. 


 
Bölgede aktif rol oynayan AFAD aracılığıyla 1 milyon TL yardımda bulunulmuştur. Türkiye genelindeki şubelerimiz, afet alanına hızla intikal ederek vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarına devam etmektedir. 
 
Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımızın sadece bugün değil, ilelebet yanındayız. Birlik ve beraberlikle, zor günleri aşacağız. Ülkemize geçmiş olsun. Kamuoyuna saygıyla, Pilot Garage Otomotiv A.Ş.

Hiç yorum yok