Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Tüm Nissanlar için ücretsiz kış kontrolleri

 Nissan Türkiye, “Bu kış her bakımdan çok avantajlı!” söylemi ile başlattığı kış kampanyası kapsamında kaç yaşında olursa olsun tüm Nissanla...

 Nissan Türkiye, “Bu kış her bakımdan çok avantajlı!” söylemi ile başlattığı kış kampanyası kapsamında kaç yaşında olursa olsun tüm Nissanlar için ücretsiz kış kontrollerinin yanı sıra periyodik bakımda geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilikte %20 indirim sunuyor. 
 

Kış lastiğini değiştirecek veya ilk kez kış lastiği alacak Nissan severler avantajlı kış lastiği fiyatlarından da faydalanabiliyorlar. 
 
Maximum karta özel 8 taksit imkanı sunulan kampanya Ocak ayı boyunca geçerli.   
Maksimum performans ve sürüş keyfi sunan Nissan, havaların soğuduğu, buzlanma riskinin arttığı kış aylarında güvenli sürüş için yaşı kaç olursa olsun tüm Nissan araçlara ücretsiz kış kontrollerinin yapıldığı avantajlı bir kış kampanyası başlattı.
 
 31 Ocak tarihine kadar geçerli olan kampanyada periyodik bakımda geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilikte %20 indirim sunuluyor.  
 
 Kış lastiği kullanımı, sürüş emniyeti açısından tüm araçlar için hayati önem taşıyor. Kampanya kapsamında Nissan, 7 derece altındaki sıcaklıklarda kullanılması tavsiye edilen kış lastiklerinde de avantajlı fiyatlar sağlıyor. 
 


 Kampanya kapsamında ayrıca Maximum karta özel 8 taksit imkanı da sunuluyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya www.nissan.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.    
 
Nissan AMIEO Hakkında (Afrika, Orta Doğu, Hindistan, Avrupa ve Okyanusya) 
 
Daha temiz, daha güvenli ve daha kapsayıcı bir dünya hedefleyen Nissan, tam anlamıyla sürdürülebilir bir şirket olmakta kararlı.  Sürdürülebilirlik, Nissan'ın uzun vadeli vizyonu olan Ambition 2030'un merkezinde yer alıyor. 
 
Kritik çevresel, toplumsal ve müşteri ihtiyaçlarına yanıt veren bu insiyatifi ile Nissan, önemli küresel pazarlara elektrikli modeller ve teknolojik yenilikler sunarak mobilite ve ötesini güçlendiriyor. 
 
Ambition 2030, Nissan'ın 2050 yılına kadar ürünlerinin ve operasyonlarının yaşam döngüsü boyunca karbon nötr olma hedefini destekliyor. 
 
Merkezinde EV36Zero bulunan ve Türkiye’nin de yer aldığı Nissan AMIEO bölgesi, elektrikli geleceğe geçişi hızlandırmaya hazırlanıyor.

Hiç yorum yok