Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Akümgelsin Türkiye’nin 81 İlinde Sürücülerin Yanında

İnci Akü’nün akü satış ve yerinde değişim hizmeti Akümgelsin, Türkiye’nin her ilinde sürücülerle buluşmaya devam ediyor. Hizmete başladığı g...

İnci Akü’nün akü satış ve yerinde değişim hizmeti Akümgelsin, Türkiye’nin her ilinde sürücülerle buluşmaya devam ediyor.


Hizmete başladığı günden bu yana yüksek memnuniyet skorları yakalayan Akümgelsin, yerinde akü değişimi ile sürücülere hızlı bir şekilde tekrar güvenli yolculuk sunuyor. 


 
Dünyanın enerji uzmanı İnci Akü’nün müşteri odaklı anlayışı ile hayata geçirdiği Akümgelsin, yolculuk esnasında akü kaynaklı sorun yaşayan sürücülere yerinde akü hizmeti vermeye devam ediyor.
 

Akümgelsin 444 5 258 (AKÜ) hattıyla ve www.akumgelsin.com.tr üzerinden kolayca ulaşılan, Türkiye’nin 81 ilinde, 165 servis noktasıyla; hızlı, zahmetsiz ve kaliteli hizmet vererek sürücülerin yardımına koşuyor. 

 
Binek ve hafif ticari araç sürücülerinin 42-102 amper akü ihtiyaçlarını gidererek yola güvenle devam etmelerini sağlayan Akümgelsin, Comdata firmasının yaptığı ölçümleme anketlerinde uygulamaya alındığı günden bu yana yüksek memnuniyet ve tavsiye skorları yakalamaya devam ediyor. 
 
Talebin iletilmesinin ardından, ortalama bir saat içinde yerinde akü değişimini tamamlayarak sürücülerin tekrar mobil olmalarını sağlayan hizmet, özellikle kış mevsiminde yoğun talep görüyor. 
 
Profesyonel bir çağrı merkezi ve yerinde montaj ekibiyle öne çıkan Akümgelsin, Pazartesi - Cumartesi günleri 08.00 – 20.00; Pazar günleri ise 09.00-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. 
 
Çağrı merkezi üzerinden sürücüler, araçlarına uygun olan aküyü öğrenerek güvenilir IVR ödeme yöntemiyle telefondan satın alabiliyor. 
 

Yerinde montaj imkânı sunan Akümgelsin sayesinde sürücüler hem zamandan tasarruf ediyor hem de İnci Akü teknolojisiyle yoluna güvenle devam ediyor. 

 
Akümgelsin’i deneyimleyen sürücülerin dikkat çeken olumlu yorumları ise hizmetin hızlı ve yenilikçi olması ile ekibin yetkinliği noktalarında buluşuyor. 
 
Anket kapsamında sürücüler, kısa sürede tüm işlemin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının yarattığı memnuniyetten ve montaj ekibinin uzmanlığından bahsederek Akümgelsin’i çevrelerine tavsiye edeceklerini belirtiyor.

Hiç yorum yok