Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel’den Yılın Son Fırsatları

Opel Türkiye, aralık ayında hem binek hem de ticari araç modellerindeki özel teklifleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.    Birbirinden çekici...

Opel Türkiye, aralık ayında hem binek hem de ticari araç modellerindeki özel teklifleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 
 

Birbirinden çekici binek ve SUV modellerinde müşterilerine çeşitli olanaklar sunan Opel, başarılı ticari araç modellerinde 120 bin TL için; 12 ay vade ve sıfır faizli kredi seçenekleri sunuyor. 
 


KOBİ’lere özel indirimlerle yeni araç sahibi olmak isteyenleri ise Opel Showroom’larına bekliyor. 
 
Altıncı nesli ile yollardaki yerini alan ve yenilenen tasarımı kadar sınıfının ötesindeki teknolojileriyle de dikkatleri üzerine çeken yeni Opel Astra, 120 bin TL için; 12 ay vade ve sıfır faizli kredi imkânıyla satışa sunuluyor. 
 
Sahip olduğu üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturan Opel, aralık ayında da binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. 
 
Markanın cesur, yalın ve modern Alman tasarım öğelerini taşıyan, altıncı nesli ile yollardaki yerini alan yeni Opel Astra, otomatik şanzımanlı tüm versiyonları için 150 bin TL için; 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi veya 120 bin TL için; 12 ay vade ve sıfır faizli kredi imkânıyla satışa sunuluyor.
 
1.2 litrelik benzinli motora sahip 6 ileri manuel şanzımanlı Opel Astra modeli de 693.900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Opel’in cesur ve yalın tasarımı, dijital kokpit özelliği ve üstün Alman teknolojilerini bir arada sunan SUV’daki amiral gemisi Opel Grandland, 250 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi veya 170 bin TL için; 12 ay vade, sıfır faizli kredi imkânıyla 962.900 TL’den başlayan fiyatlarla showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Markanın sıra dışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren modeli Mokka, 120 bin TL için; 12 ay vade, sıfır faizli kredi veya 150 bin TL için; 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla 870.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Ayrıca sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve bu meslek gruplarının birinci derece yakınları Opel Mokka’ya özel ek indirim fırsatlarıyla sahip olabiliyor. 
 
Opel’in yeni tasarım dilini en iyi şekilde yansıtan modelleri arasında yer alan Crossland, 120 bin TL için; 12 ay vade ve sıfır faizli kredi veya 150 bin TL için; 15 ay vade, %0,99 faizli kredi seçeneğiyle müşterilerine sunuluyor. En çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Crossland, 629.900 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa’nın Elegance ve Ultimate otomatik vites versiyonları, 120 bin TL için; 12 ay vade, sıfır faizli kredi veya 150 bin TL için 15 ay vade, %0,99 faizli kredi imkânıyla tüketicilere sunuluyor. 
 
Opel Corsa modeli ayrıca ÖTV matrah güncellemesi sonrası 464.900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. 
 
 “İşi Almanlara Bırakın” sloganıyla ticaride hayatı kolaylaştıran ve işinin profesyonellerine pragmatik çözümler sunan Opel, binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına yılın son ayında da cevap vermeye devam ediyor. 
 
Opel, tüm ticari araç ürün ailesinde Aralık ayına özel 120 bin TL için; 12 ay vade, sıfır faizli kredi veya 150 bin TL için; 15 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçenekleri ve KOBİ’lere sunduğu ek tekliflerle fark yaratıyor. 
 
Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life’a, 525.900 TL’den; çok yönlü kasası ve yüksek taşıma kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’ya ise 421.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. 
 
Yüksek taşıma kapasitesi ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 561.900 TL’den; Vivaro City Van ise 682.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
 
Ergonomik tasarımı, yenilikçi teknolojileri, üstün Alman mühendisliği ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life 915.900 TL’den başlayan fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor. Opel, aralık ayında yeni kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden farklı ödeme çözümlerini de beraberinde sunuyor. 
 
Geniş ticari ürün gamı ve üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturduğu yeni binek modelleriyle Opel, Aralık ayında müşterilerini showroom’larına davet ediyor.

Hiç yorum yok