Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TotalEnergies ve Aston Martin iş birliği

TotalEnergies, dünyaca ünlü İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin’in lansman heyecanına ortaklık etti.    Dünyanın en hızlı SUV modeli olm...

TotalEnergies, dünyaca ünlü İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin’in lansman heyecanına ortaklık etti. 
 

Dünyanın en hızlı SUV modeli olmayı hedefleyen Aston Martin DBX 707’nin resmi Türkiye lansmanı, ekim ayında İstanbul Sarıyer’deki Six Senses Kocataş Mansions’da görkemli bir etkinlikle yapıldı. 


 
TotalEnergies de partner marka olarak, “Gücün yeni sahibi sizi bekliyor” sloganıyla görücüye çıkan DBX 707’nin gücüne güç kattı. Lansmana destek vererek güçlerini mükemmeliyet için birleştirdiklerini ifade eden TotalEnergies Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Mehmet Selçuk, “Herkes için uzun süren bir bekleyişin sonunda Türkiye’ye gelen DBX 707, adından da anlaşılacağı gibi 707 beygir güç sunuyor. 
 
900 Nm tork üreten model, her anlamda farkını ortaya koyuyor. Bugün burada gerçekten dikkate değer bir otomobilin tanıtımına ortaklık ettik. 
 
TotalEnergies olarak, vizyon ve becerilerini çığır açan otomobilleri ile ortaya koyan Aston Martin’e özel madeni yağlar geliştirmekten ve kendilerini böyle bir organizasyonda desteklemekten mutluluk duyuyoruz” dedi. 
 
Aston Martin’in yeni modeli ile binek otomobiller arasında eşsiz bir yarış pisti deneyimi yaşattığına dikkat çeken Selçuk, şöyle devam etti:
 
 “TotalEnergies olarak biz de yıllardır motor sporlarına tutkuyla bağlıyız. Yarış pistlerinde edindiğimiz deneyimlerle, en güçlü motorlar için özelleştirilmiş yağlar formüle ediyoruz. 
 
Uzun yıllar boyunca en zorlu motor sporları müsabakalarında pistlerde test edilip üstünlüğünü kanıtlayan markalarımız ELF ve Quartz ile sınırları zorluyoruz. Performansı ile sınırları zorlayan DBX 707 de madeni yağ alanındaki uzmanlığımızı daha ileriye taşımak için bize ilham veriyor.”  
 
TotalEnergies Turkey Pazarlama Hakkında 
TotalEnergies Turkey Pazarlama, tamamı TotalEnergies şirketi iştirakı olan ve Türkiye’de madeni yağ üretimi ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren global bir oyuncudur. 
 
130 çalışanı ile başta motor yağları olmak üzere madeni yağlar alanında operasyonlarını yürüten şirket 2021 yılı sonu itibariyle %9,4 pazar payına ulaşmıştır. 
 
Şirket otomotiv, endüstri ve deniz taşımacılığı segmentlerine hem doğrudan hem de distribütörleri aracılığıyla ürün tedariği yapan güçlü bir satış ve dağıtım ağına sahiptir. 
 
TotalEnergies Turkey Pazarlama, İzmir Menemen’de en üst düzey uluslararası ve yerel standartları karşılayan madeni yağ harmanlama tesisinde yılda yaklaşık 50 bin ton madeni yağ ve özel ürünün üretimini yapmaktadır.

Hiç yorum yok