Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan otobüs ve kamyon modelleri için Kasım ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları, TruckStore’da satılan 2. El kamyonlar ile Mercedes-Benz otobüslerind...

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları, TruckStore’da satılan 2. El kamyonlar ile Mercedes-Benz otobüslerinde Kasım ayına özel kampanyalar sunuyor. 
 


Kamyon ürün grubu için düzenlenen kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler yüzde 1,60’tan başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler. 
 


TruckStore’da satılan 2.El Mercedes-Benz kamyon modellerinde ise Kasım ayına özel olarak yüzde 1,42’den başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. 
 
Tüm Mercedes-Benz otobüs modellerinde ise Kasım ayına özel olarak 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. 
 
Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile Mercedes-Benz otobüslerine yönelik Kasım ayına özel kampanyalar düzenliyor. 
 
Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Kasım ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. 
 
Söz konusu kampanya kapsamında kurumsal müşteriler yüzde 1,60’tan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler. Mercedes-Benz Kamyon Finansman, TruckStore’da satılan 2.El kamyonlar için Kasım ayı boyunca geçerli olacak finans kampanyası da düzenliyor. 
 
Bu kampanya çerçevesinde kurumsal müşteriler yüzde 1,42’den başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilecekler. 
 
Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Kasım ayında 2023 model Mercedes-Benz otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. 
 
Kampanya doğrultusunda, kurumsal müşteriler 60 aya varan vade seçenekleriyle 2023 model Mercedes-Benz marka yeni bir otobüse sahip olabilecekler.

Hiç yorum yok