Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

bp istasyonlarından Castrol ürünlerini alanlara toplam 160 bin TL değerinde akaryakıt

Enerjinin öncü şirketlerinden bp ve dünyanın önde gelen motor yağı üreticilerinden Castrol’ün birlikte gerçekleştirdiği kampanya ile    bp i...

Enerjinin öncü şirketlerinden bp ve dünyanın önde gelen motor yağı üreticilerinden Castrol’ün birlikte gerçekleştirdiği kampanya ile 
 

bp istasyonlarından Castrol EDGE, Castrol MAGNATEC ve Castrol GTX alan 111 kişi toplam 160 bin TL akaryakıt değerinde bp Club Card puanı kazanma şansına sahip olacak. 

 


bp, yenilenen hedefleri doğrultusunda tüm operasyonlarını entegre bir yapı üzerine kurma çalışmaları sonucunda dünya çapındaki ürün ve servislerini, yerel dokunuşlarla müşterilerine ulaştırıyor. 
 
Bu kapsamda dünyanın önde gelen madeni yağ markalarından Castrol ile gerçekleştirdiği kampanya, araçlarının performanslarını uzun süreler boyunca ilk günkü gibi sürdürmek için Castrol madeni yağlarına güvenen sürücülere toplamda 160 bin TL’lik akaryakıt desteği sağlıyor. 
 
31 Aralık 2022’de sona erecek kampanya boyunca bp istasyonlarından Castrol EDGE, Castrol MAGNATEC ve Castrol GTX ürünlerinden alan 111 katılımcı, toplam 160 bin TL akaryakıt değerinde bp Club Card puanı kazanma şansına sahip oluyor. Kampanya Türkiye genelindeki tüm bp akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak. 
 
Katılımcılar, bp istasyonlarından satın aldıkları Castrol EDGE, Castrol MAGNATEC ve Castrol GTX ürünlerinin kapaklarının içinde yer alan özgün katılım şifresini ad, soyadı, adres ve cep telefon bilgileri ile www.expressfirsati.com internet sayfasında yer alan kampanya katılım formuna girecek. 
 
Sonrasında cep telefonlarına gönderilen aktivasyon kodunu internet sayfasında belirlenen alana yazarak her şifre için hak ettikleri oranda çekiliş hakkına sahip olacak. 
 
Yapılacak çekiliş sonrasında 1 kişiye 10 bin TL, 10 kişiye 5 bin TL, 100 kişiye de bin TL, toplamda 160 bin TL değerinde, bp istasyonlarında geçerli ve sadece akaryakıt alımında kullanılabilecek bp Club Card akaryakıt puan ikramiyesi verilecek. 
 
bp Club Card akaryakıt puan ikramiyesi, talihlilerin sistemde kayıtlı bp Club Cardlarına yüklenecek ve bp istasyonlarında akaryakıt (benzin, dizel ve otogaz) alımlarında talihlilerin kartları üzerinden kullandırılacak.  
 

Castrol Hakkında 

 
Madeni yağ teknolojisinin ve yeniliğin öncüsü Castrol, dünyada 120 yılı aşkın süredir, Türkiye’de de 67 yıldır faaliyet göstererek zorlu şartlar altında yüksek performans sağlayan, ileri teknolojiye sahip yağlar geliştiriyor. 5 kıtada ve 140 ülkede yer alan Castrol, Türkiye’deki İstanbul merkez ofisinden 10 ülkenin yönetimini yapıyor. 
 
Castrol MAGNATEC, Castrol EDGE, Castrol VECTON, Castrol CRB Turbomax ve Castrol POWER1 markaları ile öne çıkan kurum, otomobil, ticari araç ve motosikletler için ürettiği yağlara ek olarak endüstri, deniz, hava ve enerji sektörlerine de madeni yağ üretiyor. 
 
Dünyanın önde gelen araç üreticileri ile ortak mühendislik çalışmaları yürüterek lider araç markalarının orjinal dolum yağı olan Castrol’ün Avrupa ve Afrika’daki 8 üretim tesisinden biri Gemlik’te yer alıyor ve burada üretilen madeni yağlar 24 ülkeye ihraç ediliyor. 
 
Karada, havada, denizde ve hatta uzayda yakalanan teknolojik başarıların merkezinde yer alan yağlar üreten Castrol, 21 kez Dünya Kara Hız Rekoru’nun kırılmasında da rol almıştır. NASA 1960’lardan beri tercih ettiği Castrol teknolojisine, Mars’a 2020 yılında gönderdiği Perseverance Rover aracında da yer vermektedir.  
 

bp Türkiye Hakkında: 

 
 bp, 110 yıldır Türkiye’de akaryakıt dağıtım ve pazarlama, madeni yağ üretim ve pazarlama, petrol ve doğalgaz boru hatları ve havacılık yakıtları alanlarında faaliyet gösteriyor. 
 
bp; yenilenen stratejisi kapsamında uluslararası ürün, hizmet ve emniyet standartlarının yanı sıra mobilite ve bp Ekspress’ler ve Wild Bean Coffee ile günümüz dünyasının ihtiyaçlarını karşılayan deneyim alanlarına dönüşen 770’in üzerinde istasyonu ile ülke çapında her gün 300 binin üzerinde misafirine hizmet vermektedir. 
 
bp’nin dijital mobilite çözümleriyle, bir madeni yağ markasının ötesinde bir bakım markasına dönüşen Castrol ile bir aracın bakıma ihtiyacı olduğu andan servisten geri alındığı ana kadar tüm ihtiyaçları giderecek ekosistemiyle öne çıkmaktadır. 
 
bp, ülke ekonomisi ve bölge için değer yaratan Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) ham petrol boru hattının uzun yıllardır ana işletmecisidir. 
 
21. yüzyılın en büyük mühendislik projelerinden olan ve 2006 yılından bu yana Azerbaycan'ın Hazar Denizi petrollerini, Ceyhan Terminali’nden dünya pazarlarına ulaştıran BTC ana işinin yanı sıra iyi komşuluk ilkesi ile hattın geçtiği yerleşimlerde birçok toplumsal kalkınma projesini desteklemektedir. 
 
Havacılık alanında Air bp ile dünyanın en büyük yakıt ve servis sağlayıcılarından biri olan bp Grup ise 55 ülkede 950 lokasyonda çalışan operasyonel ağı sayesinde global çapta lider konumdadır. 
 
Türkiye’de ise 12 havalimanında hizmet vermekte ve THY’nin globaldeki en büyük tedarikçisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 
 
bp Türkiye, tüm operasyonlarında sağlık, emniyet ve çevre ilkeleri doğrultusunda uyguladığı Seç-G standartları ile de alanında sektörüne öncülük etmektedir. 
 
İş kollarının tamamında ülke ekonomisine katkı sağlayan bp, tüm çalışmalarını “İnsana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmektedir. 
 
Dünya ve insanlar için enerjiyi yeniden tasarlayan bp, sürdürülebilirlik stratejisi ile de bulunduğu toplumlara katkı sağlamayı işinin bir parçası olarak görmektedir.
 
Çeşitliliğin gücüne inanan bir marka olarak hayatın her alanında cinsiyet eşitliğini sağlamak, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin şirket içinde her alanda fırsatlar ve kaynaklara eşit erişim hakkı verilmesi için gönüllü çalışan inisiyatifi bp Women International Network Türkiye (bpWIN Türkiye) ile de toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda çalışmaktadır.

Hiç yorum yok