Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Uber’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel kampanya

Uber kullanıcıları, 24-30 Ekim tarihleri arasında 2 yolculukta geçerli yüzde 29 indirimden faydalanabilecekler.    Global teknoloji platform...

Uber kullanıcıları, 24-30 Ekim tarihleri arasında 2 yolculukta geçerli yüzde 29 indirimden faydalanabilecekler. 
 

Global teknoloji platformu Uber, Türkiye Cumhuriyeti’nin 99’uncu kuruluş yıldönümü için özel bir kampanya gerçekleştirdi. 
 
 Uber kullanıcıları bu hafta (24-30 Ekim tarihleri arasında) Uber Taksi ile gerçekleştirecekleri 2 adet yolculuk için yüzde 29 indirimden faydalanabilecekler. 


 
Kullanıcılar, Uber uygulamasında bulunan Cüzdan sekmesindeki Promosyonlar bölümüne UBER29EKIM kodunu ekleyerek promosyon aktifleştirebilirler. 
 
Kredi kartı ile ödeme yapılan yolculuklar için geçerli olan bu özel kampanya, 24-30 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının önemine dikkat çeken Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Geçtiğimiz yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında kullanıcılarımıza Türk bayrağı dağıtmıştık. 
 
Bu sene de Türkiye Cumhuriyeti’nin 99. yılına özel bir kampanya gerçekleştiriyoruz. Türkiye, Uber için çok önemli bir pazar. Uber kullanıcılarına değer sağlayan kampanyalar geliştirmeye ve hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi

Hiç yorum yok