Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Eurorepar Car Service’den Hediyeli Kış Bakım Kampanyası

Stellantis çatısı altında yer alan, dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service, kış mevsimine hazırlık kapsa...

Stellantis çatısı altında yer alan, dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service, kış mevsimine hazırlık kapsamında filtre bakımı veya akü ve silecek değişimi yaptıran müşterilerine stoklarla sınırlı biçimde termos hediye ediyor. 
 

Alanında uzman ekibiyle her markadan ve her yaştan aracın servis ve bakımlarını gerçekleştiren Eurorepar Car Service, üstün hizmet kalitesi, 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle servis hizmetlerini Türkiye’nin 59 şehrinde, 130’a yakın servis noktasıyla tüketici ile buluşturuyor. 
 


Soğuk kış günlerine aracını hazırlamak isteyen ve kışı hazırlıklı girmek isteyenler için Eurorepar Car Service, kış bakımı kampanyasını devreye soktu. 
 
Bu kapsamda Eurorepar Car Service; filtre bakımı veya akü ve silecek değişimi yaptıran müşterilerine stoklarla sınırlı biçimde termos hediye ediyor. 
 
Eurorepar Car Service; üstün hizmet kalitesi, 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle servis hizmetlerini Türkiye’nin 59 şehrinde, 130’a yakın servis noktasıyla tüketici ile buluşturuyor. 
 
Her marka araca uygun fiyatlı servis 
Araç üreticisi markaların tavsiyelerine uygun bir şekilde hizmet veren Eurorepar Car Service noktalarından periyodik bakım hizmeti almak isteyenler, haftanın her günü 24 saat online randevu alabiliyorlar. 
 
Her periyodik bakımda motor yağı ve filtrelerin değişmesine dikkat eden Eurorepar Car Service, garantinin bozulmaması için ilgili standartlara uyum göstererek bakım hizmeti sunuyor. 
 
Eurorepar hizmet noktalarında genel olarak ise; lastik, akü, debriyaj, egzoz, fren işlemleri, klima kontrolleri, gaz dolum/boşaltım ve mekanik onarım gibi birçok hizmet sunuluyor. 
 
Marka, sunduğu diyagnostik teşhis ile her marka aracın doğru bakım-onarım hizmeti almasına da katkı sağlıyor.

Hiç yorum yok