Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Nissan Haziran Kampanyası

Nissan Türkiye, düşük faizli uzun vadeli kredi fırsatları ile avantajlı fiyatlar sunan kampanyasını haziran ayında da sürdürüyor.    Akıllı ...

Nissan Türkiye, düşük faizli uzun vadeli kredi fırsatları ile avantajlı fiyatlar sunan kampanyasını haziran ayında da sürdürüyor. 
 

Akıllı detaylarla tasarlanmış Nissan dünyasına avantajlı bir giriş yapmak isteyenler %1’in altında faizli kredi imkanlarından faydalanabilir. 


 
Kampanya kapsamında ödemeyi 6 ay öteleme seçeneği bulunuyor. Nissan sahibi olmak isteyenlere takas desteği fırsatı da sunuluyor. Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından yapılan “Türkiye’de Yılın Otomobili-2022” seçimlerinde 7 finalistten biri olan Nissan Qashqai, 24 ay %0,99 faiz oranlı kredi sunuyor. 
 
  Nissan Qashqai haziran ayında da rekabetçiliğini sürdürüyor Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından yapılan “Türkiye’de Yılın Otomobili-2022” seçimlerinde 7 finalistten biri olan Nissan Qashqai, 3. Jenerasyonu ile lansmanının hemen ardından sunulan cazip fiyatları ile Türkiye pazarına sağlam bir giriş yaptı. 
 
Haziran ayı kampanyası kapsamında 2022 Model Nissan Qashqai’lerde 200.000 TL için 24 ay vadede %0,99 faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor. 
 
Yeni Nissan Qashqai, 5 farklı sürüş modu, güçlü ve tasarruflu motoru, üstün sürüş performansı, LED farları, daha da geliştirilen konfor ve teknolojik özellikleriyle segmentindeki iddiasını sürdürüyor. Nissan Qashqai ayrıca, sınıfının hafif hibrit (mild-hybrid) teknolojisini 4x4 çekiş sistemiyle sunuyor. 
 
Sınıfında ilk kez kullanılan, Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi gibi en üst düzey akıllı güvenlik özellikleri bulunan, ferah iç mekan sağlayan cam tavanı, gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile de farklılaşıyor. 
 
Designpack ve üzerindeki donanımlarda geçerli olan yeni Nissan Qashqai kampanyası, haziran ayı boyunca avantajlı koşullarda sahiplerini bekliyor.  
 
Dinamik tasarım çizgileriyle 2022 model Nissan Juke için kaçırılmayacak fırsat 
Intelligent Mobility özellikleriyle donatılmış Yeni Nissan Juke, 19” alaşımlı jantları, LED ön farları, BOSE® Premium ses sistemi, alcantara deri koltukları, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranı, değişken sürüş modları, Nissan Intelligent Mobility özellikleri ve arttırılmış 422 litre bagaj hacmi ile ayrıcalıklı bir sürüş keyfi vadediyor. 
 
Nissan Türkiye’nin bu ikonik model için oluşturduğu kampanya kapsamında, 2022 model Nissan Juke’lar haziran ayı boyunca 100.000 TL için 12 ay vadeli %0,99 faizli kredi fırsatı ile sunuluyor.  
Otomatik Nissan Micra’da avantajlı fiyat! 
Nissan Micra, kompakt dış tasarımı ve geniş iç hacmi, pratik ve akıcı sürüş özellikleri ve güvenlik teknolojileriyle otomobil tutkunlarını cezbetmeye devam ediyor. 
 
Avantajlı Micra, haziran ayında 2022 model yılı tüm donanımlar için 80.000 TL’lik 12 ay %0,99 faizli kredi avantajı ile sunuluyor. Kredi kampanyasını tercih etmeyenler için ise sınırlı sayıda Tekna CVT için özel indirimli fiyat fırsatı bulunuyor. 
 
Ayrıca haziran ayına özel 2022 model Tekna donanım seviyesine sahip otomatik Nissan Micra 495.000 TL’den tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla sunulacak. 
 
Haziran kampanya koşulları, Niskasko veya uzatılmış garanti alındığı takdirde geçerli. Kampanya ve fırsatların detayları ile ilgili tüm konular için Nissan’ın pratik hizmetleri “sizi arayalım” veya “sizi görüntülü arayalım” hizmetinden faydalanılabilir. 
 
 Kredi kampanyasını tercih etmeyenler Yeni Nissan Qashqai, Nissan Juke ve Nissan Micra modellerinde takas desteğinden faydalanabilecek. 
 
Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için sizi yetkili satıcılarımıza ve nissan.com.tr ’ye bekliyoruz.

Hiç yorum yok