Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Groupama Sigorta, marka kasko portföyüne Tofaş’ı da ekledi

Groupama Sigorta, otomotiv sektörünün önde gelen şirketleri için marka kasko ürünleri sunmaya devam ediyor.    Gerçekleştirilen iş birliği i...

Groupama Sigorta, otomotiv sektörünün önde gelen şirketleri için marka kasko ürünleri sunmaya devam ediyor. 
 

Gerçekleştirilen iş birliği ile Tofaş ve çatısı altındaki Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo ve Jeep markalar ile iş birliği gerçekleştiren Groupama Sigorta; marka kasko ürününü lanse ediyor. 


 
Yakın dönemde PSA Grubu (Peugeot, Opel, Citroen ve DS) ve Seat’a özel marka kasko ürünü sunan Groupama Sigorta, bu defa Türk otomotiv sanayisinin köklü kuruluşlarından Tofaş’la marka kasko anlaşması sağladı. 
 
Groupama Sigorta anlaşma kapsamında, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo ve Jeep markalarına özel marka kasko ürünü sunuyor. 
 
Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo ve Jeep sahiplerine özel olarak sunacakları ürünle marka kasko portföylerini genişlettiklerini belirten Groupama Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cevdet Altuğ, “Marka kasko portföyümüzü her geçen yıl genişletiyoruz. Otomotiv şirketlerine özel olarak geliştirdiğimiz ürünlerle ihtiyaçları anlıyor, uygun çözümler sunuyoruz. 
 
Türk otomotiv sanayisinin köklü kuruluşlarından Tofaş müşterilerine özel hazırladığımız marka kasko ürünümüzle, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçları çalınma, yanma, çarpma, çarpışma ve hatalı yakıt gibi pek çok riske karşı güvencemiz altına alıyoruz” dedi. 
 
 Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin ise “Tofaş olarak, müşteri deneyimi ve hizmetleri konularına yoğun olarak yatırım yapıyoruz. 
 
Geliştirdiğimiz iş birlikleri ile her zaman en iyi hizmeti sunma misyonumuzu sürdürüyoruz. 
 
Groupama Sigorta ile hayata geçirdiğimiz iş birliğinde Tofaş çatısı altındaki tüm markalarımızda yetkili servis ve orijinal parça ile onarım güvencesi sağlayan ‘Marka Kasko’yu devreye alıyoruz. 
 
Bu iş birliği ile; Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo ve Jeep müşterilerimiz, olası risklere karşı geniş sigorta teminatları ile güvende olabilecek ve Tofaş’ın sağladığı ayrıcalıklı satış sonrası hizmetlerinden en mükemmel şekilde yararlanabilecekler” diye konuştu. 
 
Groupama Sigorta kapsamlı bir koruma sağlıyor 
Groupama’nın Tofaş’ın markalarına özel olarak hazırladığı marka kasko ürününü satın alan araç sahipleri, hasar durumunda araçları için yetkili servislerden güvenilir, kaliteli ve garantili hizmet alırken; “0 km Değer Koruma Teminatı” ile üç yıl boyunca çalınma ya da tam hasar (pert) durumunda aracın güncel değeri üzerinden ödeme alıyor. 
 
Ayrıca Groupama marka kasko kapsamında poliçe dönemi boyunca cam, far ve stop lambalarının kırılması ile ses ve görüntü sistemlerinde oluşabilecek hasarlar ilk seferde hasarsızlık indirimi etkilenmeden karşılanıyor. 
 
Groupama’dan marka kasko alan Fiat, Fiat Professional Alfa Romeo ve Jeep sahipleri; yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık, doğal afet, hatalı yakıt konulmasından kaynaklı zararlar ve sigara yanıkları gibi pek çok konuda da araçlarını teminat altına alırken, mini onarım hizmetleri ile çözüm odaklı bir müşteri deneyimi yaşayabiliyor.

Hiç yorum yok