Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Goodyear 4 lastik alana 800TL servis çeki firsati

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear’ın Mart ayında başlattığı yaz lastik kampanyası 31 Temmuz 2022 tarihine kadar uzatıldı.    3...

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear’ın Mart ayında başlattığı yaz lastik kampanyası 31 Temmuz 2022 tarihine kadar uzatıldı. 
 

31 Temmuz 2022 tarihine kadar Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından tek seferde Goodyear markalı, yaz, 17’’ ve üzeri binek, SUV (4x4) veya hafif ticari araç lastiklerinden 4 adet satın alan tüketiciler, Goodyear’ın Yaz Servis Kampanyası'ndan faydalanma hakkı kazanacak. 


 
Goodyear’ın yaz mevsimine özel hazırladığı Servis Kampanyası ile tüketiciler lastik satın alma ile eş zamanlı faydalanacakları servis hizmetlerinden belirlenen tutarda bedelsiz yararlanabilecekler. 
 
Goodyear’ın Kampanyalı ürünlerinde; 17 inç lastikler için KDV hariç 400 TL, 18 inç lastikler için KDV hariç 600 TL, 18 inç üzeri lastikler için KDV hariç 800TL servis çeki kazanılabilecek. 
 
Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, tüketicilerine satın alırken kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor. 
 
Goodyear’ın yaz mevsimine özel hazırladığı Servis Kampanyası kapsamında Goodyear bayilerinden ve satış noktalarından 31 Temmuz 2022 tarihine kadar tek seferde Goodyear markalı, yaz, 17’’ ve üzeri binek, SUV (4x4) veya hafif ticari araç lastiklerinden 4 adet satın alan tüketiciler, yaz fırsatlarından faydalanma hakkına sahip olacak.
 
Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketicilerin www.goodyearkampanya.com adresine tıklayarak veya SMS ile mesaj göndererek katılım koşullarını yerine getirmeleri ve aktivasyon formundaki adımları izleyerek istenen bilgileri doldurup başvuruda bulunmaları yeterli olacak. 
 
Stoklarla sınırlı olan kampanya 31 Temmuz 2022 tarihinde sona erecek ve kampanya ile ilgili detaylara www.goodyear.com.tr’den ulaşılabilecek.

Hiç yorum yok