Translate

VavaCars Pazaryeri İş Ortağı vizyonuyla tüzel kişileri de ekosistemine dâhil ediyor

VavaCars’tan ikinci el araç piyasasını hareketlendirecek yeni uygulama İkinci el online araç alım-satım platformu VavaCars, iş ortakları için katma değer yaratmak, müşterilerine de daha fazla araç çeşitliliği sunmak amacıyla yeni bir uygulama hayata geçiriyor. 
 

‘Pazaryeri İş Ortağı’ vizyonuyla başlatılan yeni uygulama kapsamında bayi veya araç alım satımı yapan tüzel kişiler de VavaCars güvence ve avantajlarıyla kendi araçlarını platformu ziyaret eden yüzbinlerce kişinin beğenisine sunabilecek. 
 


VavaCars kullanıcıları ise daha fazla aracı yaş, kilometre ve kondisyon gibi birçok parametrede değerlendirip seçim yapabilecek. 
 
VavaCars, ‘Pazaryeri İş Ortağı’ vizyonuyla ekosistemindeki iş ortaklarına ve her ay web sitesini ziyaret eden yüzbinlerce kullanıcısına yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. 
 
Tüketicilere VavaCars standartlarında ulaşabilecekleri daha geniş araç çeşitliliği sunan yeni uygulama ile bayi veya araç alım satımı yapan tüzel kişiler de araçlarını satmak için VavaCars’ın online platformundan faydalanabilecek. 
 
 İş ortaklarının araçları da VavaCars güvencesi altında sunulacak Hizmete sunulan yeni uygulama kapsamında güvenilir ikinci el otomobil ticareti yapan ve VavaCars’ın müşterilerini korumak amacıyla sunduğu şartları kabul eden tüzel kişilerin envanterindeki araçlar, VavaCars platformunda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 
 
Daha fazla aracı aradıkları kriterlere göre değerlendirme şansına sahip olan tüketiciler ise VavaCars’ın sunduğu 14 gün iade, ücretsiz teslimat ve ek ücret ödemeden motor, mekanik ve elektrik bakım ve onarım gibi avantajlardan da faydalanabiliyor. 
 
Platforma satılan araçları ekspertizden geçirerek üst düzeyde güvenilirlik sunan VavaCars, ayrıca 12 ay 25 bin kilometrede de garanti sunarak fark yaratıyor. 
 
Yeni uygulama VavaCars ekspertiz merkezlerinin bulunduğu İstanbul ve Ankara’da uygulanmaya başlandı. Uygulamanın önümüzdeki dönemde kapsamı genişletilerek daha fazla şehre yayılması hedefleniyor.  
 
VAVACARS HAKKINDA: 
Türkiye merkezli ikinci el araç alım-satım online ticaret platformu VavaCars; Nisan 2019'dan bu yana Türkiye’de, Ocak 2020’den bu yana da Pakistan pazarlarında faaliyet gösteriyor. 
 
VavaCars, Türkiye’de öncüsü oldukları iş modelinde (tüketiciden tüketiciye alınıp satılan ve yalnızca online olarak yapılan) satışların yüzde 90’ını gerçekleştirdi. 
 
İkinci el araç pazarında “anahtar teslim” ve “en güvenilir” işlem platformunu oluşturma misyonunu üstlenen VavaCars, kullanıcısına yüksek standartta hizmet vaat ediyor.

Hiç yorum yokBlogger tarafından desteklenmektedir.