Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai PALISADE New York Otomobil Fuarı’na Hazırlanıyor.

Hyundai, ürün gamındaki en büyük SUV model olan PALISADE’in çizimlerini paylaştı.    Daha lüks, daha modern ve daha estetik hale bürünen...

Hyundai, ürün gamındaki en büyük SUV model olan PALISADE’in çizimlerini paylaştı. 
 

Daha lüks, daha modern ve daha estetik hale bürünen otomobilin prömiyeri 13 Nisan’da yapılacak. 
 
Hyundai PALISADE, parametrik tasarım felsefesinin en yeni üyesi olarak dikkat çekiyor. Hyundai Motor Company, başta Amerika olmak üzere satışa sunduğu pazarlarda dikkat çeken SUV modeli PALISADE’i baştan sona yeniledi. 


 
Bir önceki nesline göre daha büyük, daha geniş ve daha modern olan otomobil, tasarımında ve teknolojisinde önemli ölçüde geliştirilmelere yer veriyor. 
 
Yeni PALISADE'in tasarımı, bir SUV'a yakışır şekilde net bir farklılık ortaya koyuyor. Tasarımın her detayında zarafet taşıyan otomobil, çizimlerde dahi ne denli iddialı olduğunu kanıtlamış oluyor. 
 
Geniş ve basamaklı bir ızgara formu ile gelen otomobil, daha üstün bir görünüm sunmak için markanın karakteristik özelliği haline gelen parametrik dizayn öğelerini kullanıyor. 
 
 Hyundai PALISADE, sportif tamponlara, keskin kenarlı hatlara ve görsellikte çekicilik yaratan dikey konumlandırılmış LED kompozit aydınlatmalara sahip. 
 
Yeni ve çok kollu alaşım jantlar ise sağlam ve üstün bir görünüm için otomobilin tasarımını destekliyor. Hyundai PALISADE, 13 Nisan günü, Amerika New York’ta gerçekleştirilecek Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Hiç yorum yok