Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bmw ve bmwi Sahiplerine Garantisini Yüzde 40 İndirimle 3 Yıl Uzatma Fırsatı

Borusan Otomotiv’in Türkiye temsilcisi olduğu BMW, satış sonrası hizmetleri arasında yer alan Garanti+ paketlerinde 25.04.2022-06.06.2022 ta...

Borusan Otomotiv’in Türkiye temsilcisi olduğu BMW, satış sonrası hizmetleri arasında yer alan Garanti+ paketlerinde 25.04.2022-06.06.2022 tarihlerinde geçerli bir kampanya düzenledi. 
 

Garanti+3 paketi ile BMW-BMWi sahipleri garanti sürelerini, tüm modellerde geçerli yüzde 40 indirimle üç yıl daha uzatabilecek. 
 


Yasal süresi dolduktan sonra da BMW-BMWi otomobillerinin garantisini devam ettirme imkanı veren Garanti+ hizmeti şimdi ilave 3 yıl daha uzatma fırsatı sunuyor.
 
Tüm Borusan Otomotiv BMW-BMWi Yetkili Servisleri’nde geçerli Garanti+3 paketine sınırlı bir süre için yüzde 40 indirimle sahip olunabilecek.  
 
Garanti Kapsamında Kilometre Üst Sınırı 200 Bine Yükseltildi 
Garanti+3 paketi kapsamında gerçekleştirilen kampanyada otomobil sahipleri 36 ay ve 200 bin kilometreye kadar ekstra garanti koşullarından faydalanabiliyor. 
 
Öncesinde 120 bin km olan üst sınırın, 200 bin km'ye yükseltilmesiyle BMW-BMWi sahiplerinin otomobillerini daha uzun süre maksimum düzeyde koruması sağlanıyor. 
 
Ücretsiz BMW-BMWi Mobil Servis ve Kurtarıcı Hizmetleri
 Garanti+3 paketini satın alan müşterileri bekleyen bir diğer ayrıcalık ise BMW-BMWi Mobil Servis ve kurtarıcı hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilme imkânı. 
 
Söz konusu paketi satın alan sürücüler, 2022 yılı boyunca otomobillerinde yaşayacakları olası sıkıntılara karşın BMW-BMWi Mobil Servis ve kurtarıcı hizmetlerinden bedel ödemeden yararlanabilecek. 
 
Garanti +3 kampanyasından faydalanmak isteyen BMW-BMWi sürücüleri, tüm Borusan Otomotiv BMW yetkili servislerinden ya da https://mybmw.bmw.com.tr/garanti-guvence-paketleri?pkg=3 adresinden online olarak bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Hiç yorum yok