Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Uber, Türkiye’deki tüm Uber Taksi sürücü ortakları için önemli bir adım attı

Uber, Allianz Partners ile Avrupa genelinde yaptığı işbirliği kapsamında, aralarında Türkiye’nin de olduğu 23 Avrupa ülkesinde Uber uygulam...

Uber, Allianz Partners ile Avrupa genelinde yaptığı işbirliği kapsamında, aralarında Türkiye’nin de olduğu 23 Avrupa ülkesinde Uber uygulamasını kullanan bağımsız sürücülere 2022 yılı itibariyle ferdi kaza sigortası sunmaya başladı. 
 

Türkiye’de Uber’e getirilen erişim engelinin geçtiğimiz sene kalkması ile Uber’in yasal statüsünü netleştirmesi ve Uber Taksi’nin İstanbul, Ankara ve İzmir'de hizmete girmesiyle birlikte, uygulama hem yerli hem de yabancı kullanıcılardan yoğun bir ilgi ve kullanım görmeye devam ediyor. 
 
Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, "Tüm Uber Taksi sürücü iş ortaklarımız, Uber yolculukları esnasında geçerli olacak iş ortağı koruma ferdi kaza sigortasından ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekler. Uber platformunu kullanan sürücülere destekler sunmaya ve sektöre yenilikler getiren projelerimize devam edeceğiz.” 


 
 Uber Taksi ile Türkiye’deki kullanıcı ve yolculuk sayıları 2021 yılı boyunca sürekli artan Uber, uygulamayı kullanan tüm taksi sürücülerine uygulama üzerinden yolculuk yaptıkları süre boyunca koruma sağlayan geniş kapsamlı bir sigorta programı sunmaya başladı. 
 
 Taksi sürücülerinin gelirlerini artırmalarını, daha verimli çalışmalarını ve kolayca yolcu bulmalarını sağlayarak trafik sıkışıklığını azaltmaya yardımcı olma misyonunu taşıyan Uber, 2021 yılında Uber uygulamasını kullanan yaklaşık 25 bin taksi sürücüsü iş ortağına olan bağlılığını her geçen gün arttırıyor. 
 
Allianz Partners tarafından Uber Taksi sürücü iş ortaklarına özel olarak sunulan bu program kapsamında, taksi sürücüleri Uber yolculukları esnasında meydana gelebilecek kazalar, yaralanmalar veya hastaneye yatış sonucu oluşan tedavi masraflarını içeren destek paketlerinden faydalanabilecekler. 
 
Uber uygulaması nasıl çalışır: 
1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin. 
2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın. 
3. UberTaksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin. 
 
Uber Hakkında 
Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere gitme fikriyle yola çıkan Uber, bugün 71 ülkede, günde 17 milyon yolculuk yapılmasına imkân sağlayan global bir teknoloji platformudur. Uber’in misyonu şehir ulaşımını geliştirmektir. 
 
Uber 2010 yılında basit bir sorunu çözmek için ortaya çıktı: Tek bir tuşa basarak nasıl yolculuk yapılabilir? O günden bugüne, 25 milyardan fazla yolculuk yapılarak, Uber insanları gitmek istedikleri yere yakınlaştıran çeşitli ürünler geliştirmeye devam etmiştir. 
 
Uber, insanların, yemeklerin, eşyaların şehirlerde nasıl taşındığını değiştirerek dünyaya ulaşımda yeni imkanlar yaratan bir platform haline gelmiştir. 
 
Allianz Partners Hakkında 
Allianz Partners, sağlık, yaşam & seyahat sigortasi, mobilite ve asistansı kapsayan global çözümler sunan B2B2C (işletmeden işletmeye - müşteriye) sigorta ve asistans alanında bir dünya lideridir. 
 
Müşteri odaklı ve yenilikçi uzmanlarımız, geleneksel sigortacılığın ötesine geçen geleceğe hazır, yüksek teknoloji ürünü, yüksek dokunuşlu ürünler ve çözümler sunarak sigorta hizmetlerini yeniden tanımlıyor. 
 
Ürünlerimiz, iş ortaklarımızın işlerine sorunsuz bir şekilde entegre edilmekte veya doğrudan müşterilere satılmakta olup Allianz Assistance, Allianz Travel, ve Allianz Care gibi çeşitli ticari markalar aracılığı ile sunulmaktadır. 
 
75’ten fazla ülkede bulunan 19.400 çalışanımız 70 dil konuşmaktadır ve her yıl 58 milyondan fazla talep değerlendirmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize gönül rahatlığı sunmak en büyük önceliğimiz

Hiç yorum yok