Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Toyota, Sektöründe Metaverse İle Bir İlki Gerçekleştirdi

Toyota’nın geleneksel yıllık toplantısı Metaverse’de yapıldı…    Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., kendisine hizmet veren ajanslar ve...

Toyota’nın geleneksel yıllık toplantısı Metaverse’de yapıldı… 

 
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., kendisine hizmet veren ajanslar ve diğer kuruluşlarla birlikte her yıl gerçekleştirdiği geleneksel toplantısını bu kez son dönemin gözde teknolojisi Metaverse platformu üzerinde kapalı devre olarak düzenledi. 


 
Türkiye’de otomotiv sektöründe ilk kez düzenlenen Metaverse toplantısına; Toyota yönetici ve çalışanlarıyla birlikte hizmet alınan kuruluşlardan 100’ü aşkın temsilci katıldı. Oldukça renkli görüntülere sahne olan Metaverse toplantısıyla Toyota, gelişen yeni teknolojilere karşı duyarlılığını bir kez daha gösterdi. Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, 3D holografik avatarlar, video ve diğer iletişim araçlarını içeren çevrimiçi sanal dünyada kapalı devre olarak gerçekleştirilen Toyota geleneksel toplantısı, yakın gelecekte teknolojik yeniliklerin de bir habercisi oldu. Toyota daha önce de İnteraktif Showroom, Dijital Bayi, Toyota Hazır Cevap, İşitme ve Görme Engeliler için farklı dijital kanalları hayata geçirmişti.

Hiç yorum yok