Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MultiNet'liler Yolcu360'tan yüzde 50 indirimle araç kiralıyor

Multinet Up, MultiNet'lilere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. MultiNet yemek kartı sahipleri online araç kiralama platformu Yolcu360...

Multinet Up, MultiNet'lilere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. MultiNet yemek kartı sahipleri online araç kiralama platformu Yolcu360'tan yaptıkları yurt içi ve yurt dışı araç kiralamalarında yüzde 50 indirim avantajı kazanıyor. 
 

Multinet Up, Yolcu360 iş birliği ile MultiNet yemek kartı kullanıcılarına ayrıcalıklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. 
 


2021’de toplam 6 bin MultiNet kullanıcısının Yolcu360’tan indirimli araç kiralamasını sağlayan Multinet Up Yolcu360 iş birliği 2022’de de devam ediyor. 
 
31 Aralık 2022'ye kadar sürecek olan kampanyada, MultiNet'liler Yolcu360'tan yarı fiyatına günlük araç kiralayabiliyor. Üstelik bu kampanya hem yurt içi hem de yurt dışı araç kiralamalarında geçerli. 
 
Kampanyadan yararlanmak isteyen MultiNet yemek kartı kullanıcıları kendilerine özel kampanya kodunu MultiPay mobil uygulaması üzerinden Yolcu360 kampanyasına tıklayarak ulaşabilir.
 
Kampanya kodunu edinen MultiNet'liler, yolcu360.com veya Yolcu360 mobil uygulaması üzerinden kampanya kodunu kullanarak liste fiyatı üzerinden araçların indirimli fiyatlarına ulaşabilir veya 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezi'ni arayarak Yolcu360 indirim kodunu iletip diledikleri araçları MultiNet’lilere özel indirimle kiralayabilirler. 
 
Müşterilerinin araç ihtiyacını en pratik ve hızlı bir şekilde karşılayan Yolcu360, birlikte çalıştığı araç kiralama firmalarında yer alan çeşitli model ve marka araçlarla 60'tan fazla şehirde hizmet vermektedir. 
 
 Multinet Up'ın MultiNet yemek kartı kullanıcıları için sunduğu diğer kampanyaları öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için www.multinet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok