Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

UberTaksi’de yüzde 20 indirim fırsatı

Teknoloji platformu Uber kullanıcılarına özel kampanyalarına devam ediyor.  Uber kullanıcıları 23 Ocak 2022 tarihine kadar yapacakları iki...

Teknoloji platformu Uber kullanıcılarına özel kampanyalarına devam ediyor. 

Uber kullanıcıları 23 Ocak 2022 tarihine kadar yapacakları iki UberTaksi yolculuğunda yüzde 20 indirim fırsatına sahip olacak. 
 
Tek bir tuşa basarak kullanıcıların istedikleri yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmesini sağlayan global teknoloji platformu Uber, kullanıcılarına özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. 
 
23 Ocak 2022 tarihine kadar OCAK2022 kodunu Uber uygulamasının Wallet sekmesi altındaki promosyonlar bölümüne ekleyen tüm Uber’liler gerçekleştirecekleri 2 UberTaksi yolculuğunda yüzde 20 indirimden faydalanabilecekler. 
 


Bu yüzde 20 promosyonu ile Uber kullanıcıları yolculuk başına maksimum 20 TL indirimden yararlanabilecek.
 
 İki yolculuk için geçerli olan promosyon yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’de UberTaksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon 23 Ocak 2022 saat 23:55’e kadar geçerli olup diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. 
 
UberTaksi’de alınan COVID-19 sağlık önlemleri; yolculuk sırasında maske takılmasının zorunlu olması, yolcuların ön koltukta oturmasına izin verilmemesi, sürücü ve yolcu arasında güvenli bir mesafe sağlanması dahil olmak üzere, kullanıcıların ve sürücülerin güvenli yolculuklar yapması için en yüksek standartlarda uygulanmaya devam ediyor.  
 
Uber uygulaması nasıl çalışır: 
1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin 
2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın
3. UberTaksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.

Hiç yorum yok