Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Tomtom Go Navigasyon Uygulaması Türkiye’deki Kullanıcılarla Buluştu

Dünyadaki milyonlarca kullanıcısı ile 20 yılı aşkın süredir navigasyon teknolojisinde lider marka olan TomTom, Türk kullanıcılarla buluştu. ...

Dünyadaki milyonlarca kullanıcısı ile 20 yılı aşkın süredir navigasyon teknolojisinde lider marka olan TomTom, Türk kullanıcılarla buluştu. 

 

Navigasyon ve harita teknolojisinde liderliği ile tanınan; iOS ve Android bazlı cihazlara uygulamalar üreten TomTom, 150’den fazla ülkede yaşattığı konforlu sürüş keyfini şimdi de Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturdu. 
 


TÜRKİYE PAZARI BİZİ HEYECANLANDIRIYOR 
 
Türkiye’de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata “TomTom GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır. 
 
Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150'den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye'deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız.” dedi. 30 
 

Tomtom Go Navigasyon Uygulaması GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME FIRSATI

 
Şirketin önemli ürünlerinden biri olan TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile, gerçek zamanlı trafik durumlarını aktarma özelliğini taşıyor. 
 
Ülkemizde de güvenli şekilde ve trafiğe takılmaksızın, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatacak olan TomTom GO Navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık abonelik planları ile satın alınabilecek. 
 

TOMTOM GO NAVİGASYON İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN DA KULLANILABİLECEK 

 
TomTom GO Navigasyon uygulamasını diğer navigasyon uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden biri Internet bağlantısı olmasa dahi, çevrim dışı haritalar sayesinde kaybolmadan veya internetten harcamadan ülkemizin en ücra köşelerine bile gidilmesine olanak sunması. 
 
TomTom aynı zamanda, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor. 
 
Gizlilik ilkesini kendisine prensip edinen TomTom GO Navigasyon inovatif içerikleri ve Premium navigasyon özellikleri ile fark yaratarak sürücülerin gitmek istedikleri yere daha güvenli ulaşmalarını sağlıyor. 
 
TomTom GO Navigasyon uygulaması Android için Google Play, iOS için ise App Store’dan indirilebilecek.

Hiç yorum yok