Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Suzuki’den Otomobil Bulamıyorum Derdine Çözüm

2022 Model Suzuki’m Yolda + Yedek Suzuki’m Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden olan Suzuki, konfor, teknoloji ve tutumlu hibrit öz...

2022 Model Suzuki’m Yolda + Yedek Suzuki’m Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden olan Suzuki, konfor, teknoloji ve tutumlu hibrit özellikli modelleri için çözüm odaklı kampanyalar sunmayı sürdürüyor. 
 

Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile “Suzuki’m Yolda” çözümünü bu ay da devam ettiren ve aracın vergiler öncesi fiyatını sabitleyen Suzuki, acil araç ihtiyacı olan müşterilerine ise “Yedek Suzuki’m” programıyla çözüm yaratıyor. 
 
Kampanya kapsamında çok özel imkanlarla bireysel Suzuki Vitara kiralama opsiyonu sunuluyor. Bu sayede tedarik gecikmesi yaşamadan araç ihtiyacı olanların imdadına koşan Suzuki, yetkili satıcılarının müşterilerine hızlı çözüm sunabilmesini sağlıyor. 
 


Bir Doğan Holding iştiraki Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle Türkiye’de pazara sunulan Suzuki, devreye aldığı “Suzuki’m Yolda” ön satış uygulaması ile müşterilerinin maduriyet yaşamasının önüne geçiyor. 
 
Suzuki’nin teknolojik, konforlu ve hibrit ürün ailesinden yepyeni bir modele sahip olmak isteyenlere sunulan ön satış uygulaması ile sabit fiyat fırsatı da beraberinde geliyor. 
 
Bu kapsamda tercih edilecek olan Suzuki ürün yelpazesi içerisindeki modellerin fiyatı, vergiler hariç olmak üzere ön satış esnasında sabitleniyor. 
 
Aralık ayında ön satış uygulamasından yararlanacak olan Suzuki müşterileri, yeni otomobillerini seçtikleri modele bağlı olmak kaydıyla, 2022 yılının ilk dört ayı içerisinde teslim alabilecekler.  
 
Yeni aracı beklerken özel ‘Yedek Suzuki’m hizmeti! 
“Suzuki’m Yolda” uygulamasına ek olarak ikinci bir hizmeti daha sunan marka, devreye aldığı ön satış uygulamasının yanıda, araçlarını teslim alana kadar dileyen müşterilerine uygun koşullarda Suzuki Vitara kiralama hizmeti sunuyor. Vitara kiralama hizmeti, aylık 5.000TL + KDV bedel karşılığında yapılabiliyor.

Hiç yorum yok