Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Toyota’dan Kışa Sağlam Hazırlanmak İçin Servis Kampanyası

Toyota’nın 18 Aralık tarihine kadar sürecek avantajlarla dolu geleneksel 'Sonbahar Servis Günleri Kampanyası' başladı…    Toyota s...

Toyota’nın 18 Aralık tarihine kadar sürecek avantajlarla dolu geleneksel 'Sonbahar Servis Günleri Kampanyası' başladı… 
 

Toyota sahiplerinin araçlarını tam bakımlı ve tam güvenli olarak kış aylarına hazırlamaları için düzenlenen avantajlarla dolu geleneksel 'Servis Günleri Kampanyası' başladı. 
 


18 Aralık tarihine kadar sürecek Toyota servis kampanyası'ndan yararlanmak için Toyota Plaza'lara gelenler, tüm Toyota modelleri için ücretsiz check-up’tan da yararlanabilecekler. 
 
Toyota’nın yine tüm modellerde fren balata ve diskleri, debriyaj setleri, silecekler ile amortisör değişimleri yüzde 25 indirimli olarak gerçekleşecek. 
 
3 yaş ve üstü Toyota modellerinde ise bakım işçiliği yüzde 30 indirimle sunulurken Toyota Orijinal Motor Yağı ve Yağ Filtresi yüzde 20 oranında indirimli olarak değiştirilebilecek. 
 
Toyota müşterileri, ayrıca Axess’e özel +4 taksit fırsatından da faydalanabilecek. “Online servis” uygulamasından kolayca alabilecek randevu ile Toyota sahiplerinin indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kendilerine en yakın Toyota Plaza'ya götürmek olacak.

Hiç yorum yok