Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PSA Yetkili Servislerde Periyodik Bakım Yaptırana Araç Dezenfeksiyonu ve 1 Yıl Yol Yardımı ücretsiz

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’den Avantajlı Fiyatlarla Ekim Ayı Bakım Kampanyası Yetkili Servislerde Periyodik Bakım Yaptırana Araç ...

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’den Avantajlı Fiyatlarla Ekim Ayı Bakım KampanyasıYetkili Servislerde Periyodik Bakım Yaptırana Araç Dezenfeksiyonu ve 1 Yıl Yol Yardımı Ücretsiz Yetkili servis noktalarında sunduğu en iyi hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla rakiplerinden ayrılan Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, periyodik bakımın önemine dikkat çekerek 599 TL’den başlayan fiyatlarla avantajlı Ekim periyodik bakım kampanyasını duyurdu. 
 


Ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, Stellantis çatısı altındaki Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’e bağlı Peugeot, Citroën ve Opel hizmet noktalarında periyodik bakım yaptıran herkese araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl ücretsiz yol yardımı sunuluyor. 
 
Ekim ayı ile birlikte havaların serinlemeye başlaması ve şehir içi kullanımların artması ile birlikte araç sahipleri de gerekli hazırlıklara başladı. 
 
Söz konusu hazırlıkların en başında periyodik bakımın geldiğine dikkat çeken Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, çok özel bir periyodik bakım kampanyası hazırladı. 
 
Kampanya kapsamında, ay boyunca yetkili servislerden periyodik bakım yaptıran herkese araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl ücretsiz yol yardımı sunuluyor. 
 
Groupe PSA Türkiye bünyesindeki Peugeot, Citroën ve Opel marka araçlar için geçerli olacak kampanya, Ekim ayına özel indirimli periyodik bakım fiyatlarıyla birlikte sürücüleri bekliyor.  
 

PSA Türkiyeden 599 TL’den başlayan periyodik bakım fırsatları 

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’in sağladığı avantajlı Ekim fırsatları 599 TL’den başlıyor. 
 
Buna göre, 0-3 yaş aralığındaki PEUGEOT SUV 3008 için 1049 TL, PEUGEOT SUV 2008 için 999 TL ve PEUGEOT 301 için 779 TL periyodik bakım fiyatları sunuluyor.
 
3 yaş ve üzeri PEUGEOT 301 sahipleri 599 TL, PEUGEOT Partner sahipleri 649 TL ve PEUGEOT SUV 3008 sahipleri 999 TL fiyatlarla yetkili servislerde periyodik araç bakımlarını gerçekleştirebiliyor. 
 
Citroën’de 0-3 yaş araçlar için Citroën C5 Aircross 1049 TL, Citroën C3 Aircross 949 TL ve Citroën C- Elysée 779 TL; 3 yaş ve üzeri araçlar için Citroën C4 699 TL, Citroën Berlingo 649 TL ve Citroën C-Elysée 599 TL gibi fiyatlar öne çıkıyor. 
 
Opel’de ise 0-3 yaş araçlardan Astra Sedan, Corsa ve Combo 1149 TL, diğer modeller ise 1349 TL; 3 yaş ve üzeri araçlar için 999 TL’den başlayan fiyatlar; 7 yaş üzerinde bir Opel’e sahip olan tüm sürücüler ise model bağımsız olarak araçlarının periyodik bakımını Groupe PSA’nın güvencesindeki Eurorepar yedek parçalarıyla 699 TL’ye yaptırabiliyor.

Hiç yorum yok