Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler’den Ekonomik Klima Temizliği Kampanyası

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler Yazın Otomobil Klimalarının Temizlenmesine Dikkat Çekiyor    Yetkili servis noktalarında en iyi hizmet...

Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler Yazın Otomobil Klimalarının Temizlenmesine Dikkat Çekiyor 
 

Yetkili servis noktalarında en iyi hizmeti avantajlı fiyatlarla sunan Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, düzenli klima bakımı ve temizliğinin önemine dikkat çekerek yeni klima bakım kampanyasını devreye aldı. 
 
Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak hizmetle; Stellantis çatısı altındaki Groupe PSA Türkiye markaları PEUGEOT, Citroën, Opel ve DS Automobiles yetkili servislerinde periyodik bakım yaptıranlar, klima dezenfeksiyonu hizmetini indirimli bir şekilde 150 TL’den alabiliyor. 


 
Klima temizliği için özel üretilmiş uygulama makineleri aracılığıyla, yüksek etkili ve güçlü formüle sahip temizleyici ürünle gerçekleşen dezenfeksiyon işlemi, ürünün 15 dakika boyunca klima kanallarının tümüne nüfuz etmesiyle gerçekleşiyor. 
 
Dezenfeksiyon işlemi sayesinde otomobiller, kötü kokulardan da arındırılmış oluyor. Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, kampanyayla birlikte yılda en az 2 kez klima bakımı ve temizliği yapılması gerekliliğine vurgu yapıyor. 
 
Temizlik işlemi sayesinde, araç içerisindeki hava sirkülasyonu esnasında klimaların iç aksamlarında biriken organizmaların da önüne geçiliyor. Alerjilerden ve olası hastalıklardan korunmak, klimanın ömrünü uzatıp performansını korumak da yine klima bakımı ve temizliği sayesinde gerçekleşiyor. 
 
Yetkili servis noktalarında sunduğu en iyi hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla rakiplerinden ayrılan Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, yaz aylarıyla birlikte daha yoğun kullanılan otomobil klimalarının bakımına dikkat çekerek, özel klima temizliği kampanyasını duyurdu. 
 
Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; Stellantis çatısı altındaki Groupe PSA Türkiye markaları olan PEUGEOT, Citroën, Opel ve DS Automobiles yetkili servislerinde periyodik bakım yaptıranlar, klima dezenfeksiyonu hizmetinden indirimli olarak 150 TL karşılığında faydalanabiliyor. 
 
Gerekli onaylara sahip yüksek etkili ve formüllü güvenilir dezenfeksiyon ürünüyle yapılan temizlik işlemi, soğuk buhar üreten uygulama makineleriyle gerçekleşiyor. 
 
Temizleyicinin araç klima kanallarının tümüne 15 dakika boyunca nüfuz etmesiyle gerçekleşen işlem sayesinde, klimalarda uzun süreli ve derinlemesine temizlik sağlanıyor. Bu hızlı, verimli ve ekonomik çözüm neticesinde klimaların olduğu araç kabinleri kötü kokulardan da arındırılmış oluyor.  
 
İnsan sağlığı korunuyor, klima performansı artıyor  
Söz konusu kampanyayla birlikte klima bakımı ve temizliği yapılması gerekliliğine vurgu yapan Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, temizlik işleminin birçok faydası olduğunun altını çiziyor. 
 
Yaz aylarında soğuk hava ihtiyacı ile kullanılan klimalar; nem kaynaklı bakteriler üreterek araç içerisindeki hava sirkülasyonu esnasında açığa çıkabiliyor. 
 
Benzer bir biçimde kış aylarında ihtiyaç duyulan sıcak hava, ısının etkisiyle birçok bakterinin de ortaya çıkmasına sebep oluyor. Her iki durum da üst solunum yolları açısından insan sağlığına tehdit unsuru oluşturuyor. 
 
Solunum yoluyla tetiklenen alerjilerden ve olası hastalıklardan korunmanın yolu da klima bakımı ve temizliği sayesinde gerçekleşiyor. 
 
Ayrıca bakım ve temizlik işlemleri, klimanın ömrünü uzatarak, performansının korunmasına ve etkili soğutmanın gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Etkili bir klima temizliği için ise birtakım püf noktalara dikkat etmek gerekiyor. 
 
Dış yüzey kullanıcılar tarafından temizlenebilse de, özellikle klimanın iç bakım ve temizliğinin eğitimli ve uzman personel tarafından yerine getirilmesi, etkili bir temizlik için önem arz ediyor. 
 
Yılda en az 2 defa gerçekleşen klima bakım ve temizliğinin hem insan sağlığı hem klima ömrüne olumlu katkı yapacağını vurgulayan Groupe PSA Türkiye Parça ve Servisler, bu temizlik işlemini yıl boyunca 3 aylık periyotlarda öneriyor.

Hiç yorum yok