Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Dacia, Münih’teki 2021 IAA Mobilite fuarında bir dünya prömiyeri

Dacia, Münih’teki 2021 IAA Mobilite fuarında bir dünya prömiyeri ile yerini alacak.    dacia, tamamen yeni, çok yönlü 7 koltuklu aile otomob...

Dacia, Münih’teki 2021 IAA Mobilite fuarında bir dünya prömiyeri ile yerini alacak. 

 

dacia, tamamen yeni, çok yönlü 7 koltuklu aile otomobili ile dikkatleri üzerine çekecek. 

 
Dacia aynı zamanda yenilenen ürün gamının tamamını, geçtiğimiz ay tanıtılan yeni görsel kimliğine uygun bir tasarımla sergileyecek. Dacia, Ocak ayında açıkladığı stratejik planı kapsamında ürün gamını yenilemeye devam ediyor. 


 
Yılbaşında tamamen yenilenen Sandero ailesi, ilkbaharla birlikte Spring, Haziran ayında Yeni Duster’ın ardından Dacia’nın yeni çok yönlü 7 koltuklu aile otomobili Münih’te dünya prömiyeri ile sahne alacak. 3 Eylül Cuma günü tanıtılacak olan otomobil, 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren Münih’te sergilenecek. 
 
Fuar için oldukça kapsamlı bir etkinlik planı yapan Dacia, 6 Eylül’den itibaren etkinliğin ana kapısında özgün bir stant ile yer alacak. Dacia'nın tüm yeni modelleri 7-12 Eylül tarihleri arasında Münih şehir merkezinde sergilenecek.
 
Ayrıca sektörün en uygun fiyatlı elektrikli aracı Spring ile gerçek yaşam koşullarında benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere fuar merkezi ile şehir merkezi arasında bir transfer hizmeti sağlanacak. Dacia CEO’su Denis Le Vot ve markanın yönetim ekibi 6 Eylül’de etkinlikte bulunacak.

Hiç yorum yok