Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Opel Astra İlk Görselleri İle Göz Kamaştırdı

Alman üretici Opel, yeni nesil Astra’nın tasarımı hakkında önemli ipuçları sunan ilk görsellerini paylaştı.  Yeni nesil Astra , Opel tasarım...

Alman üretici Opel, yeni nesil Astra’nın tasarımı hakkında önemli ipuçları sunan ilk görsellerini paylaştı. 


Yeni nesil Astra, Opel tasarım felsefesinin yeniden yorumlandığı güçlü ve saf çizgileriyle dikkatleri üzerine topluyor.
 
Markanın elektrikliye geçiş stratejisini devam ettirecek olan yeni Astra, farklı motor şanzıman çözümleriyle zengin bir çeşitlilik ve müşterilere seçim özgürlüğü sunacak. 
 

Almanya’da tasarlanıp geliştirilen yeni nesil Opel Astra’nın üretimine bu yılın sonunda Rüsselsheim’da başlanacak. 
Opel’in kompakt orta sınıfta elektrikliye geçiş yapan ilk modeli olacak olan yeni nesil Astra, markanın saf ve güçlü tasarım felsefesinin yeniden yorumlanmasını gözler önüne sererken, yeni modelde detaylara gösterilen özeni de ortaya koyuyor. 
 
“Yeni nesil Opel Astra’nın güçlü bir izlenim bırakacağına ve yeni müşterileri markaya çekeceğine eminiz” açıklamasında bulunan Opel CEO’su Michael Lohscheller, “Gelecek nesil Astra, kompakt sınıf modelimizin 30 yıllık tarihinde heyecan verici yeni bir sayfa açacak” diyerek yeni model ile ilgili hedeflerini de dile getirdi.  
 
Opel Vizör, çığır açan teknolojileri yeni Astra’ya taşıyor 
Yeni Opel Astra, dış tasarımda ilk kez yeni Mokka’da yer alan Opel Vizör’ün daha da geliştirilen versiyonu ile ön plana çıkıyor.
 

Ön cepheyi komple kaplayan Opel Vizör, ultra ince IntelliLux LED® farlar gibi kompakt sınıfta çığır açacak olan yenilikçi teknolojileri kendi bünyesinde bir araya getiriyor. 
 
Arka tasarımda ise markanın diğer yeni modellerinde olduğu gibi Astra model ismi bagaj kapağının ortasında yer alıyor.  
 
Tamamen camlı ekranlara sahip yeni nesil Pure Panel 
Yeni Astra’da Alman tasarım yaklaşımı iç mekanda da devam ediyor. 
 
Tamamı cam yüzeye sahip olan iki geniş ekranın kusursuz biçimde birbirine entegre edildiği yeni nesil Pure Panel dijital kokpit, görsel olarak Opel Vizör’ü andırmasıyla öne çıkıyor. 
 
Sürücü odaklı yatay ekran mimarisi ile Pure Panel, yalın ve modern bir görsel şölen sunuyor. Yeni nesil Opel Astra’da en aza indirilen fiziksel kumandalar, yerlerini zarif tuşlara bırakıyor. 
 
İç mekandaki müşteri deneyiminin kalitesi; kullanılan malzeme ve işçilik dışında yeniden tasarlanan direksiyon ve Opel markasının tipik gücü olan olağanüstü ergonomik ön koltuklarla daha da vurgulanıyor.  

Heyecan uyandıran yeni nesil Astra, Opel'in elektrikli hamlesini sürdürüyor 

Almanya, Rüsselsheim’da tasarlanan, geliştirilen yeni nesil Astra, dinamik tasarımlı beş kapılı hatchback ve çok yönlü Sports Tourer versiyonu olmak üzere iki gövde tipiyle üretilecek. 
 

Opel’in devam eden ürün stratejisini sürdürecek olan yeni model, markanın tüm ürün gamıyla elektrikliye geçiş hamlesine ivme kazandıracak. 
 
Opel, kompakt sınıftaki yeni nesliyle ilgili ayrıntılı bilgiler vermeye devam edecek, takipte kalın!

Hiç yorum yok