Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Cıtroën C3,180 Bin tl’den Başlayan Fiyatıyla haziran kampanyasında

CITROËN MODELLERİNDE 0 FAİZLİ KREDİ VE NAKİT İNDİRİMLİ YAZ KAMPANYALARI BAŞLADI!   Citroën, yaz mevsimine otomobil ürün yelpazesine yönelik ...

CITROËN MODELLERİNDE 0 FAİZLİ KREDİ VE NAKİT İNDİRİMLİ YAZ KAMPANYALARI BAŞLADI!
 

Citroën, yaz mevsimine otomobil ürün yelpazesine yönelik avantajlı kredi ve nakit alım seçenekleriyle merhaba diyor. 
 
Haziran ayı boyunca PSA Finans avantajıyla sunulan sıfır ve düşük faizli krediler, yeni bir Citroën sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. 


 
Bu kapsamda yeni Citroën C3 için 40 bin TL’ye 12 ay, 0 faiz veya 5 bin TL tutarında nakit alım desteği sunuluyor. 
 
Tasarımı ve teknolojisiyle dikkatleri üstene çeken yeni C4 ise nakit alımda 229 bin TL’den başlayan indirimli fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Citroën, segmentinin en konforlu ve çok yönlü modellerinden C5 Aircross SUV serisini de 100 bin TL için12 ay %1,09 faiz fırsatıyla otomobil severlere sunuyor. 
 
 Hayata renk katan yenilikçi otomobillerin markası Citroën, Haziran ayında en uygun kredi ve nakit alım kampanyalarını PSA Finans avantajıyla kullanıcılarla buluşturuyor. 
 
Bu kapsamda çok çeşitli dış kişiselleştirme kombinasyonlarıyla sürücüsüne heyecan verici deneyimler yaşatan yeni C3 için, 40 bin TL’ye 12 ay, 0 faizli kredi imkânı sunuluyor. Nakit alımlarda da avantajlı olan yeni C3,180 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön plana çıkıyor. 
 
B-SUV segmentinin en yenilikçi üyesi C3 Aircross SUV’un 1.5 HDI motorlu Shine donanım versiyonunda ise 70 bin TL için 12 ay, %1,39 faizli kredi kampanyası dikkat çekiyor.  
 
Yazın keyfi Citroën C4 ile çıkıyor! 
Tasarımı, konforu ve teknolojisiyle kompakt hatchback sınıfının yenilikçi ismi yeni C4, Haziran ayı boyunca 60 bin TL için 12 ay, 0,99 faizli kredi imkânıyla ya da nakit alımlarda 5 bin TL’lik indirimle 229 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 
 
Benzersiz tasarımı ve konforunun yanında, üstün fonksiyonellik sunan yapısıyla dikkat çeken Citroën C5 Aircross SUV serisine de 100 bin TL için 12 ay %1,09 faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor. C5 Aircross SUV’ler, nakit alımlarda 396 bin TL’den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor. 
 
Sunduğu konfor ve multimedya özellikleriyle aile yolculuklarını keyfe dönüştüren Berlingo Kombi için ise 40 bin TL’ye 12 ay, 0 kredi fırsatı sağlanırken, nakit alımlarda 3 bin TL tutarında destek kullanıcılara sunuluyor.

Hiç yorum yok