Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Opel’den Haziran’da Sıfır Faizli Kredi ve Nakit Alımda İndirim İmkânları

Opel, haziran kampanyasında uygun ödeme koşullarına sahip kredi imkânları ve nakit alım indirimleri sunuyor.  Bu kapsamda Opel’in SUV ailes...

Opel, haziran kampanyasında uygun ödeme koşullarına sahip kredi imkânları ve nakit alım indirimleri sunuyor. 


Bu kapsamda Opel’in SUV ailesi için sunulan sıfır faizli kredi kampanyası, yeni bir SUV sahibi olmak isteyen kullanıcılara avantaj sağlıyor. 


 
Modern görünüme ve gelişmiş kullanım özelliklerine sahip yeni Opel Crossland, ay boyunca 227.900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla tercih edilebiliyor. 
 
Nakit alımlarda ise yeni Crossland için 7.500 TL tutarında indirim fırsatı bulunuyor. 
 
Sahip olduğu üstün teknolojisi ve kaslı görünümüyle fark yaratan Opel’in göz alıcı SUV’u Grandland X, 90.000 TL için 12 ay, 0 faizli kredi imkanıyla sunuluyor. 
 
Nakit alımlarda ise 10.500 TL tutarında indirim fırsatı sunulan Grandland X, 379.900 TL’den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor. Opel’in konforu ve teknolojisiyle fark yaratan amiral gemisi Insignia modelinde ise 150.000 TL için 12 ay, 0,99 faizli kredi ve nakit alımda 9.500 TL’lik indirim seçenekleri sunuluyor. 
 
Sahip olduğu üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla sunan Opel, haziran ayında otomobil severleri en uygun kredi koşulları ve nakit alım fırsatlarıyla buluşturuyor. 
 
Ay boyunca geçerli olacak kampanyalar dahilinde, Opel’in SUV segmentindeki temsilcilerinden birine sahip olmak isteyen kullanıcılar, sunulan sıfır faizli krediler sayesinde alım avantajına sahip oluyor. 
 
Yenilenen tasarımı, orijinal Opel Vizörü ve çok yönlü pratik özellikleriyle yeni Opel Crossland; haziran ayında 227.900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunulurken, çeşitli donanım ve versiyonlarında 50.000 TL için 12 ay, 0 faizli kredi imkânı sunuluyor. 
 
1.2 lt turbo benzinli veya 1.5 lt turbo dizel motora sahip yeni Crossland için nakit alımlarda ise 7.500 TL tutarında indirim fırsatı yer alıyor. 
 
Üstün teknolojisi, heyecan verici tasarımı ve sportif sürüş özellikleriyle SUV segmentinin güçlü modeli Opel Grandland X ise 90.000 TL için 12 ay, 0 faiz fırsatıyla ay boyunca kullanıcıların karşısına çıkıyor. Nakit alımlarda 10.500 TL tutarında indirim sağlanan premium SUV Grandland X, 379.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Opel’in ve sınıfının amiral gemisi olan Insignia’da 150.000 TL’lik kredi seçeneği  

Teknolojisi ve sahip olduğu donanım özellikleriyle D sınıfının en konforlu aracı Opel Insignia, haziran ayı boyunca 150.000 TL için 12 ay, %0,99 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor. 
 
1.5 litrelik 122 HP gücündeki turbo dizel motoru, IntelliLux LED Pixel ön farları ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle fark yaratan Insignia, nakit alımlarda ise 9.500 TL tutarındaki indirimle birlikte 490.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok