Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

michelin lastik alana 700 TL ye varan avantaj fırsati

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin’in 31 Temmuz’a kadar devam eden yaz kampanyasına ek olarak lastiklerini michelin.com.tr    üzeri...

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin’in 31 Temmuz’a kadar devam eden yaz kampanyasına ek olarak lastiklerini michelin.com.tr 

 

üzerinden alan kullanıcılara 500 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatının yanı sıra 4 adet 18 jant ve üzeri lastik alımlarında ek 200 TL indirim imkanı sunuluyor. 

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan teknolojiler tasarlayan Michelin’in, kullanıcıları memnun eden yaz kampanyası ek indirim fırsatlarıyla devam ediyor. 

 
Michelin’den tek seferde dört adet binek, 4x4 veya hafif ticari araç için seçili yaz lastiklerinden alan kullanıcılar, 500 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatının yanı sıra michelin.com.tr üzerinden yapacakları 4 adet 18 jant ve üzeri lastik alımlarında servis fırsatının yanı sıra ek olarak 200 TL de indirim imkanından Haziran sonuna kadar yararlanabilecek. 
 


Bu ek indirim için kullanıcıların; michelin.com.tr üzerinden online lastik alımı sırasında “MICHELIN200” kupon kodunu girmesi yeterli olacak. 
 
Kampanya kapsamında, 31 Temmuz’a kadar 15 jant Michelin yaz lastiği satın alan müşteriler 250 TL’lik araç bakım ve servis indiriminden yararlanırken, 
 
16 jant binek ve SUV grubu Michelin marka yaz lastiği satın alımlarında 350 TL, 16 jant LTT grubu yaz ve Michelin CrossClimate ile 17 jant ve üzeri Michelin yaz lastiği satın alımlarında 450 TL, 17 jant ve üzeri Michelin CrossClimate lastiği alımlarında ise 500 TL değerindeki indirimden faydalanmış olacak. 
 
Bu kampanyaya ek olarak; michelin.com.tr adresi üzerinden 4 adet 18 jant ve üzeri lastik satın alımlarında ise “MICHELN200” kupon kodunu giren kullanıcılar, Haziran sonuna kadar ilave 200 TL ek indirim fırsatından yararlanacak. 
 

Michelin Lastik ve araç bakım hizmetlerinde büyük fırsat  

 
Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve ayrıca michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört adet Michelin lastik satın alan sürücüler, rot-balans ayarı, lastik montajı, lastik oteli, nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra 
 
motor yağı ve filtre değişimi, fren sistemi bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi, cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için 500 TL’ye varan servis indiriminden faydalanabilecek.

Hiç yorum yok