Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Volvo Trucks, sürücü odaklı yeni nesil araçlarının tanıtımını gerçekleştirdi

Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks, güvenliğe ve verimliliğe odaklanan yeni nesil kamyon serisini sektörün b...

Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks, güvenliğe ve verimliliğe odaklanan yeni nesil kamyon serisini sektörün beğenisine sunuyor. Volvo Trucks’ın yeni ürün gamında; FH, FH16, FM ve FMX modelleri bulunuyor.

 


 

 

Volvo Trucks Başkanı Roger Alm, "Bu ileriye dönük büyük yatırımla gerçekten gurur duyuyoruz. Amacımız, müşterilerimizi daha da destekleyerek onların en iyi iş ortağı olmak ve sektörün en iyi sürücülerini şirketlerinde bulundurmalarına yardımcı olmak." diyor. 
 
Taşımacılığa yönelik artan talep, dünya çapında yetenekli sürücülerin bulunabilirliği konusunda baskı oluşturuyor. Volvo Trucks, nitelikli sürücüler açısından daha güvenli, daha verimli ve daha dikkat çekici olan yeni kamyonlar geliştirmeye odaklanıyor.

 

Konu hakkında değerlendirmede bulunan Volvo Trucks Başkanı Roger Alm: "Kamyonlarını güvenli ve verimli şekilde kullanan sürücüler, tüm nakliye şirketleri için paha biçilemez değerdeler. Sorumluluğunun bilincinde araç kullanımı; hem CO2 emisyonlarının ve yakıt maliyetinin azaltılmasına hem de kaza, yaralanma ve planlanmamış duraklama riskini azaltmaya yardımcı oluyor. 

 

Bu kapsamda yeni kamyonlarımız, sürücülerin çok daha güvenli ve verimli şekilde çalışmasına yardımcı olacak ve en iyi sürücüleri şirketlerinde bulundurmaya özen gösteren müşterilerimize daha güçlü argümanlar sunacak"  dedi.

 

Volvo Trucks’ın ürün yelpazesindeki kamyon modelleri, birçok farklı kabin modeliyle sunuluyor ve çok çeşitli uygulamalar için optimize edilebiliyor. Bölgesel taşımacılık kamyonlarında kabin genellikle bir mobil ofis görevi görürken, inşaat kamyonları sağlam ve pratik çalışma imkanı tanıyor. 

 

Bu nedenle; görüş alanı, konfor, ergonomi, gürültü seviyesi, manevra kabiliyeti ve güvenlik, tüm yeni kamyon modellerini geliştirirken kilit odak noktalarını oluşturuyor. Kamyonun dış tasarımı da yeni kamyonların özelliklerini yansıtacak şekilde geliştiriliyor.

 

Volvo FM ve Volvo FMX yeni kabini ile daha fazla alan ve iyileştirilmiş görüş sunuyor

 

Yeni Volvo FM ve Volvo FMX yepyeni bir kabinin yanı sıra, tüm Volvo modellerinde bulunan aynı gösterge tablosu işlevlerinin birçoğunu sunuyor. Yeni Volvo FM ve Volvo FMX modellerinde, daha iyi konfor ve daha fazla çalışma alanı sağlamak için iç hacimleri bir metreküp kadar artırılmıştır. 
 
Bununla birlikte daha geniş pencereler, alçaltılmış kapı hattı ve yeni aynalar sayesinde görüş kalitesi artıyor. Direksiyon simidinde, sürüş pozisyonunun büyük ölçüde ayrı ayrı ayarlanmasını sağlayan yatırılabilir kolon işlevi bulunuyor. Yataklı kabin içindeki alt yatak ise öncekinden daha yüksekte bulunuyor. 
 
Bu da kullanıcılara daha fazla konfor sağlıyor ve yatağın altında ek saklama alanı oluşturuyor. Yataksız kabinde, arka duvardaki kabin içi aydınlatmayla birlikte yeni, 40 litrelik saklama bölmesi bulunuyor. Soğuğu, sıcağı ve gür

Hiç yorum yok