Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Uber Ankarada

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmenizi sağlayan global bir teknoloji platformu olan Uber, İstanbul'...

Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmenizi sağlayan global bir teknoloji platformu olan Uber, İstanbul'dan sonra artık Ankara'da. 
 

Başkentliler, bugün (10 Mart) itibariyla Uber uygulaması üzerinden sarı taksi çağırabilecek. Uber, İstanbul’da hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren, İstanbullular için popüler bir güvenli ulaşım seçeneği haline gelmiş ve Türkiye’de 4,7 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır. 
 


Uber uygulaması ayrıca İstanbul’da 18 bin taksi sürücüsü tarafından halihazırda kullanılmıştır. ‘40 TL’ye kadar hediye’ Uber global sözcüsü, "Ankaralılara güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için taksi şoförleri ile iş birliği yaparak faaliyete başlamanın heyecanını yaşıyoruz" dedi. 
 
MERHABAANKARA kodunu kullanarak Mart ve Nisan ayı boyunca Ankara’da yapacağınız bir yolculuk 40 TL’ye kadar Uber’den hediye olacak.

Hiç yorum yok