Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

opet te 10 tl degerinde yakıt puan fırsatı

Alışveriş, nakit çekim ve para transferi işlemlerinde güvenli, hızlı ve yenilikçi finansal çözümler sunan Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP (P...

Alışveriş, nakit çekim ve para transferi işlemlerinde güvenli, hızlı ve yenilikçi finansal çözümler sunan Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP (Paladyum Elektronik Para), kullanıcılara her alanda avantaj sağlamaya devam ediyor. 
 

PeP Visa kartlı’lar 22 Mart – 22 Haziran 2021 tarihleri arasında Opet istasyonlarından yapacakları toplam 250 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL yakıt puan kazanıyor! 


 
 Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP ile Opet, PeP Visa Kart kullanıcılarına kampanyaya dahil Opet istasyonlarında yapacakları 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 10 TL, toplamda 30 TL değerinde Opet yakıt puan hediye ediyor. 
 
Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya dahil Opet istasyonlarından PeP Visa kart ile 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapılması gerekmektedir. 
 
Bu avantajdan, PeP Visa kartın yanı sıra PeP Pegasus BolBol kart kullanıcıları da faydalanabiliyor. 
 
PeP Pegasus BolBol kart kullanıcıları; kampanya kapsamında yaptıkları her 250TL akaryakıt harcamasından 10 TL değerinde Opet yakıt puan kazanırken Opet’ten yaptıkları her 5 TL harcamalarında 1 BolPuan kazanmaya devam edecekler. 
 
Hayatın her alanında kullanıcılara finansal kolaylık ve birçok avantaj sağlayan PeP’in Opet Kampanyası 22 Haziran tarihine kadar sürecek. 
 
AppStore ve Google Play üzerinden indirilebilen PeP uygulamasından ya da www.peple.com.tr internet adresi üzerinden PeP’e üye olunarak talep edilebilen PeP Visa Kart’lar, kullanıcıların dünyanın dört bir yanında ve internette 7/24 sınırsız, güvenli ve hızlı bir şekilde paralarını kullanabilmelerini sağlıyor.

Hiç yorum yok