Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Renault Vitesco’nun yenilikçi aktüatör modülünü kullanacak

Renault, otomatik teknolojili şanzımandaki vites değişikliklerini kontrol altına almak için Vitesco Technologies'in elektrikli aktüatörü...

Renault, otomatik teknolojili şanzımandaki vites değişikliklerini kontrol altına almak için Vitesco Technologies'in elektrikli aktüatörünü kullanacak. 
 

Modül, ilk etapta uluslararası pazarlarda satılan Clio, Megane, Arkana ve Captur gibi arabalara entegre edilecek. Vitesco Technologies, elektrifikasyon ile geleceğe yönelik yenilikçi bir teknolojiye geçişte öncü oluyor. 


 
Continental AG Güç Aktarma Organları Bölümü çatısı altında faaliyet gösteren Vitesco Technologies, yüksek teknoloji elektronikleri alanındaki uzmanlığını ve yenilikçi gücünü bir kez daha ortaya koydu. 
 
Renault E-Tech platformlarının özel hibrit şanzımanında vitesler, Vitesco Technologies tarafından üretilen bir aktüatör modülü ile değiştiriliyor. Modül ilk etapta Renault’nun Clio, Mégane, Arkana ve Captur modellerine entegre edilecek. 
 
Tahrik sisteminin elektrifikasyonu, temiz, emisyonsuz ve verimliliği yüksek bir mobilite için önemli bir teknolojik atılım olarak nitelendiriliyor. 
 
Modern tahrik teknolojileri ve elektrifikasyon çözümlerinin önde gelen uluslararası üreticisi Vitesco Technologies için bu, büyük çaplı seri üretimde yeni bir teknolojinin uygulanması anlamına da geliyor.  
Düşük emisyon avantajıyla yenilikçi teknoloji 
Şanzıman elektrifikasyonu için üretilen aktüatör modülü, son kullanıcı için hibrit araçları daha cazip hale getirirken, CO2 tasarrufu konusunda da hibrit teknolojisini daha yüksek bir noktaya taşıyor. 
 
Vitesco Technologies Elektronik Kontrol Başkan Yardımcısı Wolfgang Breuer, “Şanzıman elektrifikasyonu, düşük CO2 tüketen taşıtların pazara sunulmadan önce uygun fiyata getirilmesinde kilit bir rol oynayabilir. 
 
Deneyimli bir seri üretim tedarikçisi olarak artık endüstriyel ölçekte üretime başlayabileceğiz. 
 
Vitesco Technologies, şanzıman kontrol ünitelerinin üretiminde dünya çapında lider bir konuma sahiptir. Renault'un verdiği sipariş, hibrit tahrik pazarındaki konumumuzu daha da sağlamlaştırıyor" diye konuştu.

Hiç yorum yok