Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yolcu360'tan Sevgililer Günü Kampanyası

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleriyle misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla kiralama fırsatı sunan Yolcu360, 14 Şubat Sevgililer ...

Geniş portföyü ve karşılaştırmalı çözümleriyle misafirlerine en uygun aracı kolaylıkla kiralama fırsatı sunan Yolcu360, 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası ile misafirlerine avantajlı fiyatlarla araç kiralama olanağı sunuyor. 
 

12 - 15 Şubat tarihleri arasındaki kiralamalarda geçerli Sevgililer Günü Kampanyası ile Yolcu360 misafirleri, 3 gün ve üzeri araç kiralamalarında 50 TL indirimden yararlanabiliyor. 
 


Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan araç kiralama platformu Yolcu360, Sevgililer Günü için misafirlerine çok özel fiyatlar ile araç kiralama fırsatı sunuyor. 
 
 5 Şubat – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacak ve araç teslim alış günü 12 Şubat – 15 Şubat tarihleri arasında olan rezervasyonlarda geçerli Sevgililer Günü kampanyası ile Yolcu360 misafirleri, 3 gün ve üzeri araç kiralamalarında 50 TL indirim fırsatı yakalıyor. 
 
Kampanya kapsamında uygulanacak indirimden yararlanabilmek için araç listeleme sayfasında yer alan “Promosyon Kodu Kullan” alanına ROTAMIZASK kodunun girilmesi yeterli oluyor. Ardından kampanya kapsamındaki 50 TL’lik indirim, günlük araç kiralama liste fiyatları üzerinden gerçekleşiyor. 
 
Tüm araç ve modellerin dahil olduğu Sevgililer Günü kampanyası ile Yolcu360 misafirleri, binlerce marka ve model arasından seçtikleri aracı kolaylıkla kiralayarak sevdikleriyle birlikte yola çıkabiliyor. 
 
Yolcu360’ın deneyimli Misafir Merkezi ekibi de misafirlerine yolculuklarının başından sonuna kadar güvenilir bir yol arkadaşı olarak 7/24 destek veriyor. 
 
Kurulduğu ilk günden bu yana ‘misafir mutluluğu’ odaklı hareket eden Yolcu360, misafirlerine en uygun fiyatlı aracı dakikalar içerisinde kiralama şansı sunuyor. 
 
Yolcu360 hakkında bilgi ve araç kiralama seçenekleri için www.yolcu360.com ve www.yolcu360.com/blog adresleri ziyaret edilebilir, Yolcu360 mobil uygulaması indirilebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi aranabilir.

Hiç yorum yok